Rezultate te kerkimit per termin: +Nisur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.090Z

Boterori ka nisur

Mundësitë që të shpallen kampionë bote ‘në derën ngjitur’ janë të pakta, por uruguajanët kanë një (goxha) motiv më shumë për të dhënë maksimumin. Me afrimin e kampionatit, gara jashtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.137Z

Rama:Ka nisur zhbllokimi i kantiereve

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar edhe nga ministri i Transportit dhe Infrastrukturës  Edmond Haxhinasto inspektuan sot punimet në segmentin rrugor për zgjerimin e rrugës së Elbasanit, pranë Fakultetit Filologjik. Në fjalën e tij, kryeministri Rama  theksoi se tashmë po vijon puna për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.512Z

Mustafaj Ka nisur fushata elektorale

Javët e fundit Uashingtoni është kthyer në Mekën e politikanëve shqiptarë. Në fillim kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha. Më pas lideri i opozitës Edi Rama e në fund Departamentin e Shtetit është vizituar nga Il

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.381Z

Reforma zgjedhore,Gjiknuri:Kanë nisur bisedimet

TIRANE- Deputeti i PS-se, Damian Gjiknuri, njeheresh nje nga te mandatuarit e  opozites per reformen zgjedhore ka deklaruar sot se kane nisur bisedimet me maxhorancen. Gjate nje prononcimi per mediat, para nisjes se seances se sotme plenare ne Kuvend, Gjinkuri pranoi se bisedimet me palen tjeter ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.267Z

Ukraina Rusia ka nisur pushtimin

0 brbr brbrKievi hedh akuza te forta ndaj Moskes se forcat ruse kane nisur tashme pushtimin e rajoneve ju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.559Z

Basha: Ka nisur mosbindja civile

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në protestë tha se tashmë ka nisur mosbindja civile dhe se nuk do të ndalet deri në largimin e qeverisë. Kreu i opozitës u shpreh se zgjidhja për të dalë nga kjo situatë është largimi i qeverisë dhe krijimi i një qeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.463Z

Jam nisur të gjej urat

Natasha LAKO Një gjethe vjeshte përmbi flokë Një gjethe vjeshte ra përmbi flokë, e vajza ende këtë s’e di, vajzës diçka kërkon t’i thotë, diçka t’u thotë flokëve të zinj. Një gjethe vjeshte mbetur në flokë, e unë vajzës emrin s’ia di, po unë e di stinën e ngrohtë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama