Rezultate te kerkimit per termin: +Njherazi

Meta: total 68 / total_found 68 / time 0.000 / keyword[0] njherazi / docs[0] 68 / hits[0] 74 /
Protesta për Karelin, pezullim nga detyra pr katr punonjs policie
  • 2014-04-14

Protesta për Karelin, pezullim nga detyra pr katr punonjs policie

Drejtoria e Policis s Qarkut Tiran vendosi pezullimin paraprak nga detyra për katër punonjës të policisë, pasi kan vepruar n kundrshtim me procedurat standarde t miratuara pr menaxhimin e tubimeve. Strukturat e Policisë zhvilluan analizn e plot pr tubimin e zhvilluar dje, si dhe t veprimeve t

No Pic available
  • 2014-04-13

Përplasjet në protestën për Karelin, pezullohen 4 punonjës policie

Pezullohen 4 punonjës policie për veprime jo korrekte gjatë protestës së zhvilluar dje kundër dhunës së gardianëve grekë që çoi në vdekjen e Ilia Karelit. Në një deklaratë për shtyp, policia e Tiranës thekson se punonjësit e policisë kanë vepruar n kundrshtim me procedurat stand

Pezullohen 4 efektivë pas dhunës në protestë, policia i kërkon ndjesë gazetarit të Panoramës
  • 2014-04-13

Pezullohen 4 efektivë pas dhunës në protestë, policia i kërkon ndjesë gazetarit të Panoramës

Policia e Tiranës bëri të ditur se ka pezulluar katër efektivë të policisë pas protestës së djeshme në Rrugën e Kavajës, ku policia ushtroi dhunë ndaj disa protestuesve, që kishin dalë përpara ambasadës greke për të ngritur zërin për vdekjen e Ilia Karelit nga torturat në qe

AK protestë nesër para Ministrisë së Brendshme. Murati: Spahiu na vodhi protestën për Karelin. Dhuna në protestë, pezullohen katër policë
  • 2014-04-13

AK protestë nesër para Ministrisë së Brendshme. Murati: Spahiu na vodhi protestën për Karelin. Dhuna në protestë, pezullohen katër policë

Aleanca Kuq e Zi paralajmëron një protestë, të hënën në orën 13:00, përpara Ministrisë së Punëve të Brendshme në Tiranë, kundër dhunës së ushtruar nga policia në protestën e zhvilluar një ditë më parë në kryeqytet, për vrasjen e të burgosurit Ilia Kareli në Greqi. Ndërko

No Pic available
  • 2014-04-13

Ilia Kareli pezullon 4 efektivë policie, dhunuan protestuesit, Rama replikon me Berishën

Pezullohen 4 punonjës policie për veprime jo korrekte gjatë protestës së zhvilluar dje kundër dhunës së gardianëve grekë që çoi në vdekjen e Ilia Karelit. Në një deklaratë për shtyp, policia e Tiranës thekson se punonjësit e policisë kanë vepruar n kundrshtim me procedurat stand

No Pic available
  • 2010-09-01

Klubi Kombëtar: Kosova e pavarur, jo më debat

Të shqetësuar për përpjekjet e kohëve të fundit për ti imponuar udhëheqësisë së Republikës së Kosovës rihapjen e bisedimeve rreth statusit të Kosovës nëpërmjet lëshimeve shtesë ndaj Republikës së Serbisë T shqetsuar pr prpjekjet e kohve t fundit pr t&rsquo

No Pic available
  • 2010-09-01

Nëna e mirë? Ajo që ruan distancat me fëmijën

Filozofja franceze, Elisabeth Badinter, ka qen nj ndr t parat gra t lvizjes liberale feministe t viteve ‘70. N nj intervist t fundit ajo rrfen pr zhvillimet e lvizjes feministe n Perndim dhe vitet kur ajo nisi Zonja Badinter, ju keni rritur tre fmij. Keni qen nj nn e mir? Me thn t drejtn, asht