Rezultate te kerkimit per termin: +Njlloj

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.866Z

Punsimi, shqiptart njlloj me kinezt

Kosova është nje treg i hapur per shqiptaret e Shqiperise, ku shume syresh kane punuar ose vazhdojne te punojne ende atje. Por ajo qe nuk dihet eshte fakti se per te punuar, edhe shqiptaret kane nevoje per nje leje pune, sic do shtetas i huaj. Dhe procedurat për një shqiptar jane nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.671Z

Zlatan Ibrahimoviç, një makinë parash

Transferimet T thuash Ibrahimovi sht njlloj si t thuash para. Kjo ngjashmri del kur shikon listn e transferimeve t suedezit gjat karriers s tij. Sipas shifrave, ai sht lojtari q ka xhiruar m shum para me ndryshimet e bluzs s tij. Nj total prej 168,6 milion eurosh t derdhura nga 5 skuadra: Ajaksi, J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

PDK, imuniteti, t miratohet ligji

Tiran(start)-Partia Demokristiane dhe kryetari i saj Anton Gurakuqi, ka krkuar sot nga Kuvendi, miratimin sa m par t ligjit pr kufizimin e imunitetit t zyrtarve dhe deputetve. Sekretari i Prgjithshm i PDK-s, Kol Tonaj deklaroi se miratimi i nj ligji t till do t bj q ligjvnsit, drejtuesit m t lart t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Meani i prgjigjet Rams

Tiran (Start)- Zdhnsja e qeveris Juela Meani, n emr t kryeministrit Sali Berisha, ka shprehur edhe njher ngushllimet pr familjart e katr viktimave, q humbn t dashurit e tyre n mbrmjen e s diels n liqenin e Butrintit. Reagimi i zotit Rama dhe i eksponentve t tjer t Partis Socialiste lidhur me kt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.670Z

Deklarata, të gjithë hebrenjtë janë njësoj

GJERMANI Zyrtar t qeveris gjermane dhe lider t lvizjeve pr mbrojtjen e emigrantve kan cenuar dje njzri vrejtjet e bra nga nj antar i bordit t Banks Federale Gjermane, q sipas tyre jan “antisemite”. Thilo Sarrazin i Banks Qendrore Gjermane sht akuzuar pr nj deklarat q kan nj intervist n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.869Z

Presidenti Topi: Më shumë vëmendje fëmijëve me aftësi të kufizuara

Bamir Topi hapi dje Lojrat Olimpike Speciale Shqiptare 2010. N fjaln e tij bri thirrje pr m shum ndjeshmri dhe solidaritet ndaj fmijve me aftsi t kufizuara dhe “pr t’u dhn mundsin ktyre fmijve pr t tejkaluar t gjitha handikapet fizike dhe pr t qen njlloj si gjith t tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Van Rompuy e quan vetn federalist

Herman Von Rompuy, i cili ket jav edhe zyrtarisht do t bhet presidenti i par i BE-s, e prshkroi sot vetn si nj federalist europian, por ai me kt rast nnvizoi se nuk sht fundamentalist. Dy dit para marrjes prsipr t funksionit, gjat ceremonis q do t organizohet t martn n Lisbon, dit kjo kur do t hy n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama