Rezultate te kerkimit per termin: +Njsis +Operacionale

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.348Z

Shqipëria do të shkollojë oficerët e Kosovës

Bisedimet Shefi i Shtabit t Prgjithshm, vizit zyrtare n Prishtin Shqipria do t vazhdoj t trajnoj dhe shkolloj oficert dhe kuadrot e ushtris s Kosovs. Dje n Prishtin ka qen pr nj vizit zyrtare, shefi i shtabit t ushtris shqiptare, gjenerali Maksim Malaj, i cili sht takuar me ministrin e Mbrojtjes, F

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama