Rezultate te kerkimit per termin: +Njsis +Operacionale

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] njsis / docs[0] 64 / hits[0] 80 / keyword[1] operacionale / docs[1] 4324 / hits[1] 5382 /
No Pic available
  • 2010-09-02

Shqipëria do të shkollojë oficerët e Kosovës

Bisedimet Shefi i Shtabit t Prgjithshm, vizit zyrtare n Prishtin Shqipria do t vazhdoj t trajnoj dhe shkolloj oficert dhe kuadrot e ushtris s Kosovs. Dje n Prishtin ka qen pr nj vizit zyrtare, shefi i shtabit t ushtris shqiptare, gjenerali Maksim Malaj, i cili sht takuar me ministrin e Mbrojtjes, F