Rezultate te kerkimit per termin: +Njri

Total: 627
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.872Z

Kur prindrit kundrshtojn njri tjetrin

Fmija nuk mund t prcaktoj se cila sht sjellja e duhur n nj moment kur nna dhe babai tregojn sjellje t ndryshme, pra kur babai thot Po dhe nna Jo, kur babai vendos rregulla e nna i shkel ato apo edhe kur t dy kritikojn n mnyr t vazhdueshme njri tjetrin. N nj ambient t till, fmija futet b mendime se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.891Z

NJRI PREJ ANTIKOMUNISTVE

Ka njezet vjet qe mes nesh ka marre jete shtresa shoqerore e ish-te persekutuarve politike. Ajo u krijua nga e quajtura diktatura e proletariatit e cila qe ne emertim ishte nje mashtrim kolosal sepse ne emer te nje klase te tere te pervuajtur asaj te punetoreve te keqtrajtuar nga kapitalizmi ne faze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

Kshilla mbi harmonin n familje

M dhemb shum koka,- tha gruaja n telefon. Pi nj hapje se t pushon,- ju prgjigj i shoqi. Kam pir, por nuk po m kalon. Po m plas nga dhimbja Pusho pak se st mbetet gj, - vazhdoi burri. Ti m duket se spo m kupton, nuk duroj dot m T lutem hajde dhe m o n spital,- vijoi gruaja. Si mund t l punn dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Lezh: Prplasen dy mjete, vdes njri prej drejtuesve

Nj person gjeti vdekjen dje n mbrmje, kur automjeti me t cilin ai udhtonte u prplas me nj mjet tjetr n fshatin Gajush, n Lezh. Burime t policis bn sot t ditur se viktim e ktij aksidenti sht shtetasi T. Syku, i cili drejtonte nj automjet tip Benz. T njjtat burime than se Syku gjeti vdekjen pas prplas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Berat: Plumba mbi dy vllezrit, njri i vdekur

Nj tjetr ngjarje e rnd ka tronditur kto dit t qeta pas ndrrimit t viteve qytetin e Beratit. Dy vllezr, Lavdosh dhe Ferhat Senka jan qlluar me arm nga kushriri i tyre pr arsye banale. Ngjarja e ndodhur n fshatin Lybesh ka marr jetn e 28 vjecarit Lavdosh Senka ndrsa vllai i tij ndodhet nn kujdesin mje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.872Z

15 sekretet e lumturis

Prve se t duash dhe t duhesh, duhet t shtohen edhe kto. Edhe ju mund tu kushtoni vmendje kshillave tona, dhe do t shikoni q do t jeni m afr lumturis n ift... 1. Jini i/e buzqeshur Problemi m i shfaqur n jetn martesore, sht fytyra e ngrysur e njrit prej bashkshortve dhe sjelljet q pajojn at. Kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.283Z

Clinton e quan Miliband-in simpatik

Sekretarja e Jashtme e SHBA-ve Hilary Clinton duket se ka filluar nj marrdhnie speciale me homologun e saj britanik, David Miliband. T dy politikant jan fotografuar nga agjencit e huaja t lajmeve duke shkmbyer fjal miradije pr njri-tjetrin, prderisa shkak i ksaj jandisa deklarata t Clinton t dhn p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama