Rezultate te kerkimit per termin: +Njazi +Kazazi

Meta: total 22 / total_found 22 / time 0.000 / keyword[0] njazi / docs[0] 2088 / hits[0] 2806 / keyword[1] kazazi / docs[1] 449 / hits[1] 814 /
No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2012-09-21

Prof. dr. Shefik Osmani, personalitet i shquar i arsimit dhe i mendimit pedagogjik shqiptar Nga Prof. Dr. Pajtim Bejtja

Pak kohe me pare, me 21 korrik 2012, pas nje semundjeje te gjate, u nda nga jeta, ne Tirane, mesuesi i merituar, prof. dr. Shefik Osmani. Shefiku ka lindur ne vitin 1923 ne Shkoder, ne nje familje njerezish arsimdashes dhe qe u bene personalitete te arsimit tone kombetar. Babai i tij, Et'hem Osmani

Të përndjekurit, nis ndarja e këstit të dytë të parave
  • 2012-04-20

Të përndjekurit, nis ndarja e këstit të dytë të parave

Kush është mbi 65 vjeç, të paraqesë certifikatën e lindjes Nisin procedurat për ndarjen e këstit të dytë të dëmshpërblimit për të përndjekurit politikë. Të gjithë ata ish-të përndjekur që janë mbi 65 veç do të përfitojnë këstin e dytë të dëmshpërblimit, sipas vendimit

Lista e ushtarakeve qe perfitojne pension
  • 2011-03-21

Lista e ushtarakeve qe perfitojne pension

416 emrat e reja te publikuara nga Instituti i Sigurimeve Shoqerore. Pensionet e parakohshme mund te terhiqen ne pikat e pageses Abdulla Qazim Musta Abdulla Shaban Turja Adem Sali Hasa Adem Sefer Pupla Admand Hasan Sallaku Adrian Myrteza Pepaj Agim Adem Baruti Agim Beqir

No Pic available
  • 2010-07-08

Kompensimi i pronarëve, të hënën nis aplikimi, ja emrat

Cefa: 30 ditë zgjat afati i pranimit të kërkesave s aplikimi pr shprndarjen e 10 milion eurove pr pronart q u sht zn trualli nga ndrtimet pa leje. Kreu i Agjencis s Kthimit dhe Kompensimit t Pronave, Elvis Cefa, informoi dje se ditn e hn do t nis pranimi i krkesave t 2065 pronarv

No Pic available
  • 2010-03-18

Shtesat e pallateve, 255 familjet që marrin lejet

ALUIZNI publikon emrat e familjeve që duhet të bëjnë pagesën e detyrimeve financiare Agjencia e Legalizimeve publikoi dje emrat e 255 familjeve në Tiranë, të cilat përfitojnë legalizimin e shtesës së tyre. Këto familje kanë bërë vetëdeklarim për shtesat e tyre dhe