Rezultate te kerkimit per termin: +Nje +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.859Z

Nje qytetar, nje peme, Rama: Nje sukses

Bashkia e Tiranes ka bere nje bilanc te iniciatives “Nje qytetar, nje peme”, duke shprehur falenderim per te gjithe ata qytetare dhe kompani private qe kontribuan ne suksesin e kesaj nisme per gjelberimin e kryeqytetit. “Qytetare dhe sipermarres kane bere te mundur pasu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.999Z

Rama vijon fushaten "Nje qytetar, nje peme"

Kryetari i bashkise, Edi Rama, ka vijuar nismen e tij "Nje qytetar, nje peme". Gjate dites se sotme ka nisur mbjellja e pemeve pergjate bulevardit "Zhan D'Ark". Ehe me pas bashkia do te vijoje me mbjelljen e 3 mije pemeve ne qytet dhe 3 mije te tjerave ne Parkun Kombet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.768Z

Rama: Nje qeveri per njerezit

Ne Vlore, per t'u takuar me kryetarin e Partise Socialiste Edi Rama, njerezit jane tubuar te amfiteatri i parkut “Aulona”. Nen tingujt e kolones zanore te fushates se tij, Edi Rama u kerkon vlonjateve ta votojne me 28 qershor si kryeminister. Nje diskutim i personalizuar, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.660Z

Platforma Rama nje kercenim komunist

25-09-2010 / Nga Luan Myftiu Ne urrejtje nuk ka as drejtesiacute as virtyt - Dostojevski Platforma Rama eshte pasqyre e trajtimit te dikurshem te kundershtarit si armik. Nga kjo i buron bindja se edhe ndaj mazhorances duhet sjelle pa skrupull. Prandaj Rama po perjashton bashkepunimin konsen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.727Z

Rama Per nje bashkejetese fetare

Kreu i Bashkise Edi Rama ne nje konference per shtyp pak minuta me pare iu referua bashkejeteses fetare. Eshte nje pike referimi per te ardhmen dhe nje dere e hapur per gjenerata te reja. Eshte nje sfide e jashtezakondshme te mendosh te ndertosh nje muze te ri ne kete qytet dhe ne raport me ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.863Z

Rama, nje kenge per ndryshimin

E ndersa fushata zgjedhore do dhe pak dite te nise zyrtarisht, kryetari i opozites Edi Rama zbuloi perballe medias, nje nga elementet e kesaj fushate, qe s’ka lidhje direkte me programin qeverises dhe me kundershtarin e tij politik. Miku i West Side Family, pritet te shfaqet serish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.490Z

Rama Treni nje manover politike

brbrKryeministri Edi Rama ka reaguar per here te pare per incidentin e shenuar me trenin serb qe tentoi te hynte ne Kosove nje dite me pare Shefi i qeverise shqiptare i eshte pergjigjur nje komenti te nje qytetari ne Facebookun e tij pas kercenimeve te Serbise per te derguar trupa ne Kosove Rama e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama