Rezultate te kerkimit per termin: +Njera

Total: 7130
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.848Z

SHBA binjaket qellojne me arme njera-tjetren

Australia eshte tronditur per vetevrasjen e dyfishte te dy motrave binjake ne SHBA ku kishin shkuar per nje vizite per motive kulturore. Teksa ndodheshin ne nje poligon qitjeje ne Denver dy australianet i kane drejtuar pistoleten njera-tjetres dhe me pas kane qelluar. Nje prej tyre ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.903Z

Miley Curys dhe Katy Perry kapin gjoksin e njera-tjetres

e Hene 9 Shkurt 20151616 pm SSSAbrAbrASSAto jane treguar me te aferta se kurre dhe pa rivalitetSSSAbrASSMiley Curys dhe Katy Perry jane fotografuar sebashku ne cmimet Grammy duke bere shaka me njera-tjetrenSSSAbrASSAto kane prekur gjoksin e njera-tjetres duke qeshur per te tregu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.217Z

Modelet rrezohen ne pasarele njera pas tjetres

0 Ishte njesoj sikur dikush ti kishte 8220mallkuar8221 para sfilates Por ne fakt nuk eshte aspak ashtu F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.614Z

Maqedoni, partite shqiptare akuzojne njera-tjetren

Situata parazgjedhore ne Maqedoni ka nisur e tensionuar. Pothuajse te gjitha partite shqiptare  po leshojne akuza te forta ndaj njera-tjetres per perdorim dhune apo skenare per prishjen e zgjedhjeve. Keshtu, zedhenesi i Partise Demokratike Shqiptare, ka akuzuar funksionarin e Bashkim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.714Z

Flijohen dy vajza, njera vdes

Dy vajza kane zgjedhur rrugen e flijimit ne rrethana te paqarta, ndersa njera prej tyre ka humbur jeten, kurse tjetra po lufton me vdekjen ne spital. Ngjarjet kane ndodhur ne Fushe-Arrez dhe Korce, kurse policia nisi hetimet per akuzen e "shkaktimit te vetevrasjes" dhe po merr ne pyetje familjaret.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.318Z

Ato linden duke mbajtur doren e njera 8211 tjetres

0 Dy vogelushe binjake qe vuanin nga nje semundje e rende suprizuan doktoret pasi linden duke mbajtur do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.960Z

Motrat Kardashian njera me seksi se tjetra

0 brbr brbrFemrat e familjes Kardashian jane me te vertete te pakonkurueshmebrbr brbrPervec Kimit qe prej vitesh konsiderohet si femra me e deshiruar nga meshkujt edhe motrat e saj tashmme po e fitojne kete statusbrbr brbrKim Kardashian ka postuar nje foto ne rrjetin social Facebook me dy motrat e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama