Rezultate te kerkimit per termin: +Njerezit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.965Z

Martin: "Njerezit me ngaterrojne gjithmone"

Kengetari i grupit britanik "Coldplay", Chris Martin, njekohesisht bashkeshorti i aktores se mirenjohur Gwineth Paltrow, thote se shpeshhere njerezit e ngaterrojne me James Morrison apo James Blunt. "Une gjithmone them, "po", pasi kurre nuk duhet ta zhgenjeni ndonje", pohoi lideri i "Coldplay". Po k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.854Z

Celibashi: Sondazhet i rezervojne njerezit

“Nisma e pare serioze per te bere nje sondazh per zgjedhjet ne Shqiperi ka qene ne vitin 2005”. Me kete koment e ka nisur biseden ne “Shqip” per temen e sondazheve ish kreu i KQZ-se, Ilirjan Celibashi. Sipas juristit dhe shefit te ECA-s, sondazhet e proceseve poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.309Z

Rama: Partite percane njerezit

Dhenia e certifikatave te pronesise te gjithe bujqeve e fermereve ishte nje nga ceshtjet qe kryetari socialist, Edi Rama, diskutoi me vullnetaret e ndryshimin ne qytetin e Burrelit. Duke thene se bujqit e fermeret jane bujkrober ne tokat e tyre, Rama shtoi se do kjo situate paradoksale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.107Z

Njerezit me skizofreni ja si mund ti dalloni

Transmetuar me 22082015 - 1704 PUBLICITET Ndodh qe shpesh here te takoni njerez qe kane crregullime mendore por qe nuk e percaktoni dot sakte ja nje test qe mund tju ndihmoje te dalloni nese personi qe keni perballe ka shenja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.369Z

Shimpanzete mbajne mend me shume se njerezit

TOKIO - Shimpanzete e reja kane nje aftesi te jashtezakonshme kujtese dhe shume me te theksuar sesa te njerezit. Kete e ka bere te ditur nje hulumtim i shkencetareve japoneze te Universitetit te Tokios. Hulumtimi ka zgjatur disa vjet, pergjate te cilave nente studente kane percjelle vazhdimisht nent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.766Z

"Politika te mendoje sic mendojne njerezit"

Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, ne nje takim me te rinjte ne qytetin e Lushnjes sqaroi lidhur me deklaraten e tij, ku e cilesonte veten jo si politikan, por si qytetar. Shefi i selise roze sqaroi nga Lushnja se ai, se pari, eshte nje qytetar ne sherbim te njerezve dhe nje qytetar mund te je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.285Z

Edhe lekura dallon te njerezit

Njerezit e races se bardhe dallojne nga njeri-tjetri ne baze te ndjeshmerise se lekures se tyre ne diell. Ne baze te ndjeshmerise se lekures ndaj rrezeve te diellit, njerezit i ndajme ne kater 'fototipa' te ndryshem: Fototipi 1: Ka lekure te ndritshme, me njolla, floke te kuqe ose bionde, dhe sy te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama