Rezultate te kerkimit per termin: +Njerz

Meta: total 795 / total_found 795 / time 0.000 / keyword[0] njerz / docs[0] 795 / hits[0] 1116 /
Strategjitë, 10 rregulla të arta për ata që duan të flirtojnë
  • 2019-02-23

Strategjitë, 10 rregulla të arta për ata që duan të flirtojnë

Flirtimi na bën mirë të gjithëve, është një aktivitet elektrizues dhe më i lehtë sesa duket Flirtimi është një zakon që nuk duhet ta humbasim, edhe nëse jetojmë një marrëdhënie prej dhjetë vjetësh. Në këtë rast, sigurisht, vëmendja dhe flirtimi duhet t’i drejtohet partn

No Pic available
  • 2019-01-13

Laura Bush, si e humbi shokun e ngushtë n aksident

Laura Bush dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti amerikan Xhorxh Bush Ish-zonja e par e Ameriks Laura Bush, n librin e saj me kujtime, teksa tregon pr fmijrin, ndalet tek nj aksident q i mori jetn miku t saj m t mir, Majkut. Ja çfarë shkruan ajo: 6 Nntori ishte e mrkur, por at nat ne kishim dal,

TË SHOHËSH EUROPËN, PA TË VDESËSH!
  • 2018-09-04

TË SHOHËSH EUROPËN, PA TË VDESËSH!

Jagoda Marinic, autore e shkrimit Turizmi sht nj fest tregtimi gjat gjith vitit: festivale elektro, ngjarje sportive, udhtime me transoqeanik. Qyteteve u merret fryma nga masa e turistve. Un e shoh kt zhvillim prej vitesh n Kroaci. Ésht e thjesht t’ia rrissh vlern ktij vendi: Mjafton vetm nat

OLIMPIADA NUK DO TA SHPËTOJË BOTËN
  • 2018-02-12

OLIMPIADA NUK DO TA SHPËTOJË BOTËN

“O sport, ti je paqja!”, thuhet n nj od pr sportin. “Ti vendos nj kordon lidhs mes popujve, q ndihen si vllezr, n kujdesin e prbashkt t forcs, t rregullit dhe zotrimit t  vetvetes.” Me nj pseudonim themeluesi i  Lojrave Ilimpike t kohs s re, Pierre de Coubertin, poezin e ti

Letra e panjohur e Çerçiz Topullit
  • 2017-11-01

Letra e panjohur e Çerçiz Topullit

Drejtuar bashkatdhetarëve të tij, Janar 1908 “ E ndershmja gazetë Drita, sikundër edhe gazetat shqipe, e kanë treguar kthjellët programin e Komitetit e të komitave shqiptarë, andaj gjithë veprat tona të motit që shkoi ishin pas urdhërit të komitetit, në të përhapurit e ndjenjav

No Pic available
  • 2017-10-31

100 vjet Revolucioni i Tetorit: Cila është fryma e revolucionit rus sot

Para 100 vjetsh Lenini nisi n Shn Peterburg revolucionin. Por me rastin e jubileut nuk jan parashikuar festime t mdha. Kjo pr arsyen, se revolucioni shnon nj kthes t madhe, gj q nuk e entuziazmon Putinin. Putin hajdut! Nj thirrje lufte n mes t Shn Peterburgut gjat nj proteste n nj mbrmje tetori m 2

BOTT PARALELE T CARLES PUIGDEMONT
  • 2017-10-29

BOTT PARALELE T CARLES PUIGDEMONT

Presidenti rajonal katalonjas i shkarkuar Carles Puigdemont ndodhet n nj kontradiktore. A sht kjo arsyeja, prse ai mban nj qendrim kontradiktor? Ai sht ulur n nj lokal n qytetin e tij t lindjes Girona dhe ha drek. Nj grup basketbollistsh dshirojn t bjn nj fotografi me t s’ka problem. Puigdem