Rezultate te kerkimit per termin: +Njoftimi

Meta: total 1000 / total_found 12978 / time 0.006 / keyword[0] njoftimi / docs[0] 12978 / hits[0] 14441 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Donald Lu apel shqiptarëve: Bëjeni zërin tuaj të dëgjohet, votoni

Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu u ka dërguar një mesazh qytetarëve shqiptarë, të cilët votojnë sot në zgjedhjet parlamentare. Përmes një njoftimi në faqen zyrtare të ambasadës amerikane Donald Lu ka njoftuar se ambasada ka 34 ekipe vëzhguesish në terren për këto zgje

No Pic available
  • 2017-06-25

Qidra denoncime për blerjen e votës, Demiraj ka një mesazh

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se është shtuar numri i denoncimeve për rastet e dyshuara të veprës penale të shitblerjes së votave dhe intimidimit të votuesve. Pranë grupeve të posaçme të ngritura në Ministrinë e Brendshme dhe Policinë e Shtetit kanë mbërritur qindra deno

No Pic available
  • 2017-06-25

Ministria e Brendshme jep alarmin: Po rriten tentativat për blerje votash

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se është shtuar numri i denoncimeve për rastet e dyshuara të veprës penale të shitblerjes së votave dhe intimidimit të votuesve. Sipas një deklarate për shtyp jepet alarmi se pranë grupeve të posaçme të ngritura në Ministrinë e Brendshme dhe

No Pic available
  • 2017-06-25

Korçë, arrestohet anëtari i KQV në fshatin Barç

Anëtari i Komisionit të Qendrës së Votimit nr. 3736, Andimjano Ravolli, banues në fshatin Barç të Korçës është arrestuar pasi është kapur në flagrancë teksa ka votuar dy herë. Njoftimi i policisë: Arrestohet anëtari i Komisionit të Qendrës së Votimit nr 3736 në fshatin Barç p

No Pic available
  • 2017-06-24

Nesër votohet, denonconi abuzimet në faqen e kryeministrisë

Një portal elektronik ku ju mund të denonconi cdo rast të përfshirjes së administratës së Kryeministrisë dhe institucioneve të varësisë, gjatë fushatës elektorale, ditën e zgjedhjeve si dhe gjatë procesit te numërimit vihet në dispozicion të qytetarëve. Ky portal është vënë n

No Pic available
  • 2017-06-24

Arrestohet doganieri i Vermoshit, do shpërndante para për blerjen e votës

Një doganier në doganën e Vermoshit është arrestuar pasi është kapur me një listë votuesish dhe sasi të konsiderueshme parash. Policia e Shkodrës thotë se paratë ishin të destinuara për tu shpërndarë me qëllim blerjen e votës. Arrestimi në flagrancë i Izmir Gëzim Bushajt, 26 vj

No Pic available
  • 2017-06-24

Parkingu nëntokësor nesër falas për myslimanët

Me rastin e Fiter Bajramit, nesër nga ora 5-7 në mëngjes, parkingu nëntokësor tek sheshi “Skënderbej” do të jetë falas për besimtarët myslimanë të cilët do të kenë mundësinë të falen aty. Bashkia e Tiranës njoftimi për vendimin si dhe masat që në bashkëpunim me Kom