Rezultate te kerkimit per termin: +Nju +Hempsher

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.705Z

Republikanet vemendja ne Nju Hempsher

Kandidatët e mbetur për të zgjedhurin që do të garojë për republikanët në zgjedhjet presidenciale kanë filluar javën e fushatës në prag të zgjedhjeve në Nju Hempshër. Michele Bachmann, e cila doli e humbur n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.933Z

Uragani Frankeshtajn kercenon Nju Jorkun

Nju Jorku dhe Shtetet e brigjeve lindore në Shtetet e Bashkuara po përgatiten për atë që ekspertët e pagëzuan si “FrankeStorm”, si monstra e krijuar nga Doktor Frankeshtajni; një ndërthurje mes uraganit Sandi dhe disa masave të ftohta ajr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.097Z

Nisin votimet per presidencialet ne SHBA

var fbShare url httpvizionplusalnisin-votimet-per-presidencialet-ne-shbasize smallp styletext-align justifyNisin votimet per zgjedhjet presidenciale ne SHBA Qytetaret e pare qe kane hedhur voten e tyre kane qene banoret e disa fshatrve te vogla te shtetit Nju-Hampsher Ndersa ne oren 12 sipas kohes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.118Z

New York rrezikohet nga shkrirja e debores

brbrPas reshjeve intensive te debores te cilat kane shkaktuar te pakten 14 viktima  ne SHBA shteti i Nju Jorkut eshte nen alarm nga vershimet masive qe mund te vijne nga shkrirja e debores  Kete fakt e ka bere te ditur sherbimi kombetar per kushtet atmosferike ne shtetet e bashkuara Ekspertet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.480Z

Mit Romni hap fushaten presidenciale me kritika ndaj presidentit Obama

Ish-guvernatori i Masacusetsit Mit Romni deklaroi dje se do te kerkoje te marre emerimin e republikaneve si kandidat per president. Biznesmeni multimilioner e filloi fushaten e tij ne shtetin Nju Hempsher me nje sulm te ashper kunder presidentit Obama. Kandidati republikan synon ti tregoje partise s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.718Z

Rendesia e zgjedhjeve partiake ne Ajova

Tre emra nga lista e kandidateve republikane kryesuan ne rezultatet e votimeve te se martes ne Ajova. Ne vazhdim nje analize e ketyre rezultateve ne prag te votimeve te ardhshme ne Nju Hempsher dhe Karolinen e Jugut. Nje tjeter favorit doli nga zgjedhjet e se martes ne Ajova. Fituesi i zgjedhjeve is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.945Z

Verilindja e SHBA-se perfshihet nga stuhite

brbrPjesa veri-lindore e SHBA-se pritet te perballet me nje stuhi tjeter te madhe debore Nje dite me pare shteti i Nju Jorkut vecanerisht qyteti i Bufalos u mbulua thuajse i teri nga nje shtrese e madhe debore qe shkonte deri ne dy metra trashesi Te pakten shtate persona humben jeten si pasoje e mot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama