Rezultate te kerkimit per termin: +Nju +Ingland +Konektikat

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.457Z

Superstuhia godet SHBA-te

Superstuhia godet SHBA-te E shtune 09 Shkurt 2013 1242 Superstuhia godet SHBA-tePjesa verilindore e SHBA-ve dhe Kanadaja jane perfshire nga nje stuhi e fuqishme debore e cila deri me tani ka shkaktuar te pakten kater te vdekur ne dy vendet Ne SHBA ka qene Nju Jorku ai qe eshte prekur fill

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama