Rezultate te kerkimit per termin: +Noa

Meta: total 1000 / total_found 31785 / time 0.012 / keyword[0] noa / docs[0] 31785 / hits[0] 57032 /
No Pic available
  • 2017-05-16

E bukur dhe e zgjuar, ja shkëncëtarja që fitoi kurorën e më të bukurës së Amerikës

Është 25 vjeçe dhe është një shkencëtare e Nuclear Regulatory Commission, komisioni që rregullon përdorimin civil të energjisë nukleare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Miss SHBA 2017. Bukuroshja që përfaqësonte Columbia, Kara Mçullough triumfoi në finalen që u mbajt të diel

Nishani dyfishon ligjvënësit, Parlamenti më 2017 do të ketë 280 deputetë!!!
  • 2016-12-12

Nishani dyfishon ligjvënësit, Parlamenti më 2017 do të ketë 280 deputetë!!!

Për herë të parë pas më shumë se 20 vjetësh, më 2017, Parlamenti shqiptar do të ketë shumë më tepër se 140 deputetë. Kjo do të vijë për shkak se zgjedhjet parlamentare janë fiksuar nga presidenti i Republikës, Bujar Nishani, për tu zhvilluar më 18 qershor 2017, kurse ceremon

Një mënyrë e pazakontë se si babai i heq dhëmbin djalit |VIDEO
  • 2016-11-26

Një mënyrë e pazakontë se si babai i heq dhëmbin djalit |VIDEO

Transmetuar më 25.11.2016 - 08:20 Një baba amerikan ka gjetur një mënyrë vërtetë të pazakontë për t’i shkulur dhëmbin djalit të tij. Dhe i vogli duket shumë i gëzuar. Dhëmbin ia lidhi me një pe dhe

Aurela Hoxha vjen ndjellëse në projektin e ri |FOTO
  • 2016-11-25

Aurela Hoxha vjen ndjellëse në projektin e ri |FOTO

Transmetuar më 25.11.2016 - 07:46 Modelja dhe vajza e ekraneve Aurela Hoxha, nuk rresht së surprizuari me hiret e saj. Së fundmi ajo ka realizuar një shërbim fotografik vërtetë ndjellës. “Duke punuar për një projekt f

Binjakët siamezë të lindur në një trup, kanë vetëm një zemër |VIDEO
  • 2016-11-25

Binjakët siamezë të lindur në një trup, kanë vetëm një zemër |VIDEO

Transmetuar më 24.11.2016 - 14:43 Kirurgët palestinezë në Rripin e Gazës janë duke diskutuar opsionet mjekësore që mund të ndiqen për lindjen e pazakontë të dy binjakëve siamezë, të cilët ndajnë vetëm n

Hidhen me parashutë, bëjnë seks në ajër |VIDEO +18
  • 2016-11-25

Hidhen me parashutë, bëjnë seks në ajër |VIDEO +18

Transmetuar më 23.11.2016 - 14:01 Një guxim i frikshëm i dy aktorëve të filmave për të rritur po bën bujë. Aktori kanadez Alex Torres, i njohur ndryshe si “Voodoo” hidhet me parashutë nga një lartësi e madhe

Enca Haxhia përhumbet nga bukuria e natyrës shqiptare: Paqe |FOTO
  • 2016-11-25

Enca Haxhia përhumbet nga bukuria e natyrës shqiptare: Paqe |FOTO

Transmetuar më 25.11.2016 - 13:23 Këngëtarja Enca Haxhia e cila vitin e fundit e ka pasur shumë të ngjeshur me koncerte, duket se i ndjen nevojën disa ditëve pushimi. Ditën e sotme ajo ka publikuar një fotografi në Instagra