Rezultate te kerkimit per termin: +Noaal

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.035Z

Ish kryeministri Sali Berisha komenton per NOAal videon e DPT

Transmetuar me 22012014 - 1742 Foto Ish kryeministri Sali Berisha pasditen e sotme duke u intervistuar nga gazetari Edison Kurani PUBLICITET Ish kryeministri Sali Berisha deputet aktual i Partise Demokratike ne nje interviste te gjate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.182Z

STATISTIKAT ZYRTARE NOAal - Agjencia Kombetare e Lajmeve faqja me e ndjekur e shqiptareve

Transmetuar me 05022016 - 2026 Agjencia Kombetare e Lajmeve NOAal rezulton faqja me e ndjekur nga shqiptaretbr br Statistikat e pavarura nga matesit nderkombetare evidentojne agjencine NOAal si faqen me te likuar ne Shqiperi duke e renditur ate ne v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.053Z

Ish kryeministri Berisha interviste ekskluzive per Agjencine e Lajmeve NOAal

Transmetuar me 23012014 - 1620 PUBLICITET Intervista e zbardhur dhe video e plote transmetohet te premten 24 janar ne edicionin e ores 1000 Mund ti ndiqni direkt tek wwwnoaal ne kanalin zyrtar ne YouTubecomnoanews Twittercomnoanews Fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.910Z

Sondazhi i NOAal si ndahen 100 mije vota per kandidatet e Tiranes

Transmetuar me 04062015 - 2030 Nje sondazh i hapur tek Agjencia Kombetare e Lajmeve NOAal mblodhi 100 mije votues te cilet bene zgjedhjen e tyre per preferencen qe kane per kandidatet e zgjedhjeve te 21 qershorit per kryetare bashkiebr br Lexuesit i jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.597Z

Sondazhi i NOAal per punen e Qeverise 4785 pro 4621 kunder

Transmetuar me 18082014 - 1853 Nje sondazh i realizuar nga agjencia Kombetare e Lajmeve NOAal per lexuesit e saj ne wwwnoaal ka evidentuar se qytetaret jane te ndare ne hapesire thuajse te barabarte sa i perket vleresimit pozitiv dhe negativ per punen e qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.593Z

Nishani mesazh per zgjedhjet Votimi eshte akt sublim mos e shisni voten Transmetuar me 25052015 - 1423 Tirane 25 maj 2015 NOAal- Presidenti i Republikes Bujar Nishani leshoi nje thir

Transmetuar me 25052015 - 1423 Tirane 25 maj 2015 NOAal- Presidenti i Republikes Bujar Nishani leshoi nje thirrje te forte sot per zgjedhesit duke u kerkuar qe mos e shesin voten ne nje mesazh para kombit per zgjedhjet vendore te 21 qers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.565Z

Blendi Fevziu Mungesa e profesionalizmit shpesh e kthen median ne banalitet

Transmetuar me 15032015 - 2037 Nje nder emrat me te njohur te gazetarise dhe publicistikes shqiptare gazetari dhe shkrimtari Blendi Fevziu eshte aktualisht ne vitin e nentembedhjete te drejtimit te nje emisioni politik ne TV Fillimisht me E diela Debat ne T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama