Rezultate te kerkimit per termin: +Noel +Gallagher

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.766Z

Gallagher, urren Anglinë

Pjesëtari i gupi “Oasis”, Noel Gallagher, e urren vendlindjen e tij Anglinë. Ai pëlqen më shumë të mbajë koncerte rreth botës, pasi e vetmja gjë që i pëlqen në Angli është çaji. Rokeri ka deklaruar se nuk i ka pëlqyer kurrë rikthimi në shtëpi pas turneve jasht�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.056Z

Me fal Noel

Nga Express më 09 korrik 2011 në ora 12:55 Robbie Williams ka ngritur flamurin e bardh dhe i ka kërkuar paqe dhe falje Noel Gallagher më të cilin kishte probleme me parë. Pas 15 viteve lufte me fjalë ylli i Take That kishte pasur një përleshje për shkak të asaj se kush di të këndoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.576Z

Çmenduria e Gallagher: Silva mund të bëjë seks me bashkëshorten time!

Noel Gallgher ka dhënë një tjetër deklaratë të çmendur. Këngëtari britanik, Noel Gallagher, ka dhënë një tjetër deklaratë të çmendur. Ish-anëtari i grupit Oasis theksoi se Sergio Aguero, Yaya Toure e David Silva janë lojtarët e tij të preferuar. E, për spanjollin ka besim të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.317Z

Gallagher kritikon albumin e Radiohead

Nga Express më 03 mars 2011 në ora 09:58 Liam Gallagher, i cili aktualisht i prinë grupit Beady Eye, ka kritikuar ashpër gjatë një interviste për revistën ‘NME’ albumin e ri të grupit Radiohead, “Kin gof Limbs”, i cli e ka marrë emrin sipas një druri në Wildshire,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.436Z

Oasis, gati per tu kthyer pa Noel

“Oasis” jane ende ne jete. Te pakten sipas kreut te grupit, Liam Gallagher, qe po mendon per te ardhmen e bandes angleze, e braktisur disa muaj me pare nga “mendja” e bandes, Noel. Anetaret e “Oasis” gjenden prej disa javesh per te regjistruar albumin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.476Z

Ish pjesëtari i Oasis, Noel i favorizuar nga bookmaker

Londër, 14 Tetor NOA - Janë vëllezër, por që kompeticioni mes tyre nuk ka munguar asnjëherë, madje as në kohën kur ishin të bashkuar. Flasim për ish-pjesëtarët e grupit britanik Oasis, vëllezërit Liam dhe Noel Gallagher. Fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.668Z

Gallagher: Kam blere Jaguar, por skam patente

Edhe pse ka nje makine Jaguar Mark II, nuk mund ta perdore, te pakten ne rruge. “Nuk kam patente dhe e perdor makinen vetem per te bere vajtje-ardhje deri tek dera e jashtme. Keshtu mund te kem pershkuar 14,4 km”. Deklarata eshte bere nga kitaristi i “Oasis”, Noel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama