Rezultate te kerkimit per termin: +Noizy

Total: 543
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.834Z

Noizy në shok

Kemi raportuar rreth aksidentit që ka pësuar reperi shqiptar Noizy. U tha se ndonëse vetura e tij është dëmtuar plotësisht, Noizy nuk ka pësuar lëndime. Megjithatë, e vërteta është se Noizy e ka dëmtuar krahun dhe ka pësuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.708Z

Aksidentohet reperi Noizy

Durrës-Këngëtari i muzikës rep Noizy është aksidentuar teksa ishte duke udhëtuar me makinën e tij. Ngjarja ka ndodhur në autostradë në hyrje të Durrësit. Reperi i muzikës shqiptare i ka rënë nga prapa një kamioni. Noizy ka marrë plagë të lehta, ndërsa mjeti i tij ka pësuar dëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.862Z

Zhvishet edhe Noizy (Foto)

Noizy muajt e fundit i është kthyer palestres, kjo pasi ai po shtonte vazhdimisht në peshë. Këngëtari që dikur ishte bokser rruge në Amerikë, tani po e rikthen sërish formen prej sportisti. Siç mësohet, Noizy po shpenzon orë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.278Z

Noizy e tepron me...

Reperi shqiptar Noizy, që dikur ka qenë boksier rruge, së fundi i është përkushtuar shumë palestrës. Ai, gjatë gjithë kohës poston foto duke ushtruar dhe reklamuar muskujt. Noizy i është kthyer aktiviteteve fizike pas disa vitesh pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.738Z

Noizy dhe ''skuadra''

Reperi Noizy, që është shumë aktiv në muzikë, me realizimin e këngëve e videoklipeve të reja, së shpejti do të sjellë edhe një projekt muzikor. Pas publikimit të duetit me Zanfina Ismaili, Noizy do të fillojë realizimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.427Z

Noizy me dy duete

Po punon në projekte të reja. Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka postuar fotografi në rrjetin Facebook të cilës ja ka lënë edhe një shkrim ku tregon që shumë shpejt do vij edhe me një tjetër duet. Pas këngës ‘Gangsta Lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.079Z

Noizy sherr me “BABASTARS”

TIRANE-Babastars” dhe Noizy zihen me grushte në mes të aeroportit të Zurich-ut. Ka qenë ky lajmi që është përhapur me një shpejtësi marramendëse gjatë ditës së djeshme, e që ka marrë përgjigje të menj&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama