Rezultate te kerkimit per termin: +Noizyn

Total: 97
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.744Z

Genta Ismaili mohon lidhjen me Noizyn

Edhe pse mediat shqiptare kanë raportuar për një lidhje dashurie midis saj dhe reperit nga Shqipëria Noizy, këngëtarja Genta Ismaili nuk e ka në plan të merret me ato që shkruhen. Ajo mohon një lidhje të mundshme, madje tregon edhe si me shaka edhe numrin e fëmijëve që do të ketë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.389Z

VIDEO/ Sherr me armë mes këngëtarëve, Cozman plagos Noizyn

Një sherr me armë ka ndodhur përballë një hoteli në Prishtinë. Sipas IndeksiOnline në përleshje janë përfshirë këngëtarët Noizy dhe Cozman dhe mbështetësit e tyre. I njëjti burim thotë se nga plumbat ka mbetur i plagosur Noizy. Sipas Telegrafit, ka qenë reperi Cozman ai që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.969Z

Enca Haxhia lidh Noizyn

Pas bashkëpunimit me reperin kosovar BGenius, Enca Haxhia zgjedh një tjetër reper kësaj rradhe shqiptar. Është pikërisht Noizy ai me të cilin shumë shpejt do të publikohet edhe klipi I tyre më I ri. Kënga do të jetë pak funny po a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.381Z

Fadil Berisha e bën Noizyn model

Fadil Berisha ndër vite ka fotografuar shumë njerëz, të famshëm dhe jo të famshëm. Fotografi shqiptar me famë në Amerikë, zakonisht kur vjen në Kosovë nuk përton ta shkrep aparatin për shumë nga ata që kërkojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.236Z

Cozman flet për përleshjen me Noizyn, ja çfarë thotë |FOTO

Transmetuar më 16.09.2016 - 07:40 Pas përleshjes me armë të ndodhur pak ditë më parë në qendër të Prishtinë me Noizyn, ylli i Babastars, Cozman, ka bërë paraqitjen e tij të parë publike. Cozman u arrestua dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.708Z

Si nisi sherri me Noizyn, flasin Cozman dhe Skivi: Na sulmuan të parët

Transmetuar më 24.09.2016 - 08:09 Cozman dhe Skivi kanë folur për herë të parë në media për sherrin me pjesëtarët e OTR. Këtë gjë e kanë bërë në Top Show Magazine. Skivi ka thënë se ka qenë Noi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.780Z

Baballarët e Noizyt dhe Krasniqit pastrojnë sherrin e repit

Përplasja me armë mes reperëve Cozman dhe Noizy në Prishtinë, përfshiu edhe miq të këngëtarëve. Albert Krasniqi, ishte personi që plagosi me armë Noizyn dhe mikun e tij Varrosi, duke mbështetur kështu Cozman. E tashmë konfliktin e hapur mes tyre duken se e kanë marrë në dorë famil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama