Rezultate te kerkimit per termin: +Noka

Total: 3623
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.963Z

Noka ne Komision Integrimi

E marte 18 Dhjetor 2012 1428 Noka ne Komision IntegrimiOpozita ka shprehur shqetesime per ndikimin e vendimit te qeverise per tu dhene shtetesine shqiptare te gjithe bashkekombesve ne procesin e levizjes pa viza. Gjate seances degjimore me ministrin e Brendshem Flamur Noka ne komisionin e Integr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.615Z

Anton Noka përballë drejtësisë?

Ka disa ditë që Anton Noka tregon se është njoftuar që ndaj tij janë duke u mbledhur informacione në lidhje me një rast të iniciuar nga gjyqtari Mejdi Dehari. Ky rast ka të bëjë me dyshimet se Noka, në cilësinë e kryetarit të Gjykatës së Qarkut në Prishtinë, e ka ndryshuar një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.184Z

Noka: Edi Rama, bleu vota

Deputeti i PD-se, njekohesisht sekretari organizativ i demokrateve, Flamur Noka deklaroi dje se Rama ka perdorur parate e mafias, per te blere vota gjate zgjedhjeve parlamentare te qershorit. Gjate fjales se mbajtur ne Kuvendin e PD-se ne Tropoje, Noka theksoi se mafia e Edi Rames pagoi 40 milione e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.352Z

Flamur Noka, ministër i Brendshëm

Share Flamur Noka (jo Flamuri i Antenës), pritet që të emërohet në vend të Bujar Nishanit në krye të Ministrisë së Brendshme. Sipas zyrës së kryeministrit, zoti Berisha ka dërguar si propozim për postin e ministrit të Brendshëm Flamur Nokën, i cili do të zëvëndësojë Bujar Ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.727Z

Noka: Do kapim vrasësin e dytë

Ministri, Flamur Noka Ministri i Brendshëm, Flamur Noka, deklaroi dje se policia është fare pranë arrestimit të personit të dytë që ka marrë pjesë në tentativën e grabitjes ku mbeti e vdekur Fatbardha Tafa. Një ditë pas arrestimit të njërit prej autorëve të krimit, Aldo Hoxhës, 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.388Z

Noka Ndeshkim zjarrvenesve

Ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka deklaruar të hënën se situata nga zjarret është problematike në disa zona, sidomos në Bozdovec dhe në Lurë. Në një prononcim për mediat  Noka theksoi se është shuar pjesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.847Z

Kë takoi Flamur Noka në Prizren! Misteret e një arrestimi, që Noka nuk i tregon

Av. Idajet Beqiri   Po bëhet një zhurmë shurdhuese nga pozita dhe opozita për kriminelët e politikës shqiptare, të cilët për 26 vjet me radhë dhunojnë, përdhunojnë, grabisin, vrasin, nëpërkëmbin haptaz liritë dhe të drejtat e qytetarëve, terrorizojnë dhe deri i gjenocidoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama