Rezultate te kerkimit per termin: +Nokia

Meta: total 595 / total_found 595 / time 0.000 / keyword[0] nokia / docs[0] 595 / hits[0] 1212 /
Punët që mund ti rrëmbejmë Europës
  • 2017-05-14

Punët që mund ti rrëmbejmë Europës

Vendet e Bashkimit Europian po i zhvendosin vendet e punës në Azi, Ballkan e Turqi, në kërkim të kostove më të ulëta. Maqedonia dhe Serbia kanë përfituar, po Shqipëria a do ta kapë këtë tendencë? Janë tre sektorë që po i zhvendosin vendet e punës nga Bashkimi Europian drejt rajone

Kapen hajdutët e telefonave, ja si i fusnin në kurth kalimtarët
  • 2017-04-03

Kapen hajdutët e telefonave, ja si i fusnin në kurth kalimtarët

Katër të rinj kanë rënë në prangat e policisë, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim për akuzën e vjedhjes. Operacioni i koduar Gracka ka çuar në pranga Fatjon Bushgjokaj 26 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhje me dhunë në bashkëpunim, A. B 17 vjeç

Grabisnin me dhunë kalimtarët te Unaza e Re, arrestohen 4 të rinj
  • 2017-04-03

Grabisnin me dhunë kalimtarët te Unaza e Re, arrestohen 4 të rinj

Katër të rinj kanë rënë në prangat e policisë, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim për akuzën e vjedhjes. Operacioni i koduar Gracka ka çuar në pranga Fatjon Bushgjokaj 26 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale Vjedhje me dhunë në bashkëpunim, A. B 17 vjeç i dën

No Pic available
  • 2017-04-03

Banda e Tiranës/ Vajza u kërkonte ndihmë qytetarëve, bashkëpunëtorët e saj i rrihnin dhe i grabisnin

Policia e Tiranës ka vënë në pranga katër shtetas si dhe ka shpallur në kërkim një të re, pasi u janë dokumentuar 7 vepra penale të vjedhjes me dhunë në bashkëpunim. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë: – Fatjon Bushgjokaj, 26 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më

No Pic available
  • 2017-03-21

Vjedh me dhunë një lokal, arrestohet i riu nga Saranda

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Gjirokastrës i dyshuar si autor i vjedhjes me  dhunë  i një lokali. Blutë kanë arrestuar Aleksandër Kolën, 21 vjeç, banues në  Konispol të Sarandës. Sipas policisë, 21-vjeçari ka vjedhur me dhunë në ambientet e lokalit të

No Pic available
  • 2017-03-01

Maskat godasin në Gjirokastër, dhunojnë dhe vjedhin të moshuarin

Një i moshuar ka rënë pre e grabitjes dhe dhunës në Gjirokastër.  Ngjarja mësohet se ka ndodhur gjatë pasdites së djeshme, 28 shkurt 2017. Dy persona të maskuar kanë hyrë në banesën e Kosta.S, 84 vjeç dhe i kanë marrë atij 8.000 lekë (të reja) dhe një aparat celular të mark

VIDEO/ Policia ndalon një person në Tiranë, u kap me çanta plot me tritol
  • 2017-02-16

VIDEO/ Policia ndalon një person në Tiranë, u kap me çanta plot me tritol

Policia e Tiranës finalizoi operacionin “Fuqia” ku sekuestrohi tritol e municione luftarake dhe vuri në pranga një shtetas. Më datë 16.02.2017, Specialistët e Sektorit të Trafiqeve të Paligjshme të Drejtorisë Vendore Tiranë mbi bazën e informacioneve të marra në r