Rezultate te kerkimit per termin: +Nora +Malaj

Total: 745
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.153Z

Nora Malaj orienton maturantët: Si të zgjedhësh universitetin që do

Nora Malaj, zëvendësministre e Arsimit ka dhënë disa këshilla për maturantët se si duhet të zgjedhin universitetin që dëshirojnë;përmes mesatares dhe lëndëve me zgjedhje. Përveç Universitetit të Sporteve dhe të Arteve që do të kenë konkurrim, të gjitha universitetet e tjera do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.550Z

Nora Malaj: LSI forcë e parë nga fundi

Në zgjedhjet e 25 qershorit të 2017, Lëvizja Socialiste për Integrim ishte e bindur se do të ishte forcë e parë. Por pas përdundimit të numërimit të kutive të fundit doli forcë e tretë. Deputetja e LSI, Nora Malaj e ftuar në emisionin Ditë e Re, ka treguar se ata dolën forcë e par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.965Z

Nora Malaj: Universitetet s'kanë fonde për kërkimet shkencore

TIRANE - Universitetet në vendin tonë nuk kanë një plan të detajuar për mirëmenaxhimin e fondit për kërkimin shkencor, sipas zv/ministres së Arsimit, Nora Malaj.Duke pohuar se kërkimi shkencor në Shqipëri është ende mbrapa krahasuar me vendet europiane, Malaj theksoi se “në kua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.822Z

Soni Malaj kopjon Nora Istrefin

 Këngëtarja Soni Malaj duket se e ka përcjellë me shumë vëmendje Këngën Magjike dhe mënyrën e të veshurit të Nora Istrefit. Për ta kuptuar këtë mjafton ta shikoje mbrëmjen e kaluar në emisionin “A sa buku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.083Z

Skandali- Zv/Ministrja e Arsimit Nora Malaj, drejtuese tek Kristal

Tiranë- Ministria e Arsimit jo vetëm ka qenë dhe është në dijeni të asaj çfarë ka ndodhur e ndodh në Universitetin Kristal, por tashmë mësohet edhe se përse është heshtur. Kristal ka ditur të joshë më së miri zyrtarët për të siguruar heshtjen e tyre. Gazeta IDEA, në vijim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.143Z

Nën hetim për korrupsion zyrtari italian, e implikuar edhe zëvendësministrja shqiptare Nora Malaj

Share Një zyrtar italian përdor postin e tij për të favorizuar kompaninë e gruas me të cilën bashkëjeton. Hetuesit sekuestrojnë një letër që ai i ka dërguar zëvendësministres shqiptare të Arsimit, Nora Malaj, për një projekt me kompaninë e gruas me të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.139Z

Itali, hetim për korrupsionpërmendet dhe Nora Malaj

TIRANE- Një zyrtar italian përdor postin e tij për të favorizuar kompaninë e gruas me të cilën bashkëjeton. Hetuesit sekuestrojnë një letër që ai i ka dërguar zëvendësministres shqiptare të Arsimit, Nora Malaj, për një projekt me kompaninë e gruas me të cilën bashkëjetonte. Zv.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama