Rezultate te kerkimit per termin: +Normalisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.221Z

Olli: Numerimi po vijon normalisht

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka konfirmuar para pak castesh se procesi i numerimit te votave po ecen normalisht dhe se kane mbetur 290 qendra votimi per t’u numeruar. Sipas zedhenesit Leonard Olli, problemi i vetem eshte konstatuar ne Bushat, ku kreu i ri i KZAZ-se eshte paraqitu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.951Z

Lakrori: Procesi të shkojë normalisht

 Kandidati për kryetar i Partisë Socialiste Maqo Lakrori ka hedhur votën e tij në procesin për zgjedhjet e përgjithshme që zhvillohet sot në mbarë vendin. Lakrori, kandidat në këtë proces ka votuar në njësinë numër 9 në kryeqytet. Lakrori u shpreh për mediat se ai pret që pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.033Z

Durrës, vijon numërimi normalisht

Procesi i numërimit të votimeve në qytetin e Durrësit ka vazhduar gjatë gjithë kohës normalisht. Në këtë zonë numërimi i fletëve të votimit është ndalur për disa orë për shkak se komisionerët janë ndier të lodhur, por që nuk ka hasur në probleme të tjera. Në zonën administ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.968Z

Mitrovice votimi nis normalisht

Nderkohe edhe ne qytetin e Mitrovices votimi ka nisur qe ne oret e para te mengjesit. Sipas raportimit te gazetarit te Alsat ne Mitrovice Jul Kasapi interesi i qytetareve per votimet e jashtezakonshme ka qene i larte pavaresisht temperaturave te uleta. Kryetarja e qendres se votimit ne Mitrov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.648Z

Bushat, vijon normalisht numerimi

Situate e qete ne Bushat, gjate procesit te numerimit te votave, kur kane mbetur edhe 23 kuti nga finalizimi i procesit. Mesohet se vetem per 4 kuti ka patur kontenstime, nderkohe qe gjendja ka shkuar normalisht.Nga rezultatet e deritanishme, PD kryeson, nderkohe qe komisioneret dhe nume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.965Z

Valdete Daka Votimi po ecen normalisht

Prishtine 12 dhjetor NOA-UpdateKryetarja e Komisionit Qendror te Zgjedhjeve ne Kosove Valdete Daka ka dale ne te paren konference per shtyp per diten e sotme ku ka njoftuar se procesi zgjedhor po ecen normalisht. Ajo ka qetesuar qytetaret e Kosoves duke thene se deri me tani nuk ka pasur pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.834Z

Nis normalisht regjistrimi në gjimnaze

Ka nisur normalisht dita e parë e regjistrimit në vitet e para nëpër gjimnaze. Që në orët e para nxënësit i janë drejtuar dyerve të gjimnazeve me dokumentet përkatëse sipas regullit nga MASH, në përshtatje me vendbanime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama