Rezultate te kerkimit per termin: +Nothing +But +Love

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.411Z

Whitney Houston zhgenjen Australine

"Nothing But Love World Tour" titullohet turneu boteror i kengetares Whitney Houston, e cila nuk u ka lene nje shije te mire australianeve gjate ndaleses ne Brisbane. Pas vetem dy kengeve, ajo beri nje pushim, ndersa gjate interpretimit te "I Will Always Love You", ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.864Z

Houston anulon koncertin n Paris

Pas polemikave për dështimin e koncertit në Australi, Whitney Houston ka anuluar datat e fiksuara për Parisin. Edhe pse ajo e ka justifikuar mungesën me një infeksion në rrugët e frymëmarrjes, Houston ka zhgenjyer fansat francezë pasi ajo kishte programuar një koncert në Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.411Z

Frenk Sinatra, legjenda amerikane e muzikës

Frenk SinatraKanë kaluar 10 vjet që prej vdekjes së këngëtarit dhe artistit legjendar, Frenk Sinatra, i cili vazhdon të jetë një prej yjeve, që kujtohen më shumë. Në materialin e mëposhtëm bëhet fjalë rreth ceremonive përkujtimore të këtij muaji në kujtim të trashëgimisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.800Z

Bekimin e çiftit në dasëm e jepariu

Zakonisht në dasma, e gjithë vëmendja është tek nusja dhe dhëndri. Megjithatë, çifti i kësaj dasme u zbeh nga prania e një ariu të madh kaf, të cilin e ftuan të ishte pjesë e ditës së tyre speciale. Denis dhe Neyla, të dy 30 vjeç nga Moska e Rusisë, morën ariun Stefan që të ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.063Z

Gabimet më trashanike të bëra nga njerëzit

Ndonjëherë bëjmë gabime trashanike por kur këto shihen nga të gjithë atëherë konsiderohen edhe më shumë sit ë tilla. Në fotot e mëposhtme kemi disa nga gabimet që njerëzit kanë bërë dhe janë krejtësisht të dukshme. Si për shembull në këtë foto, fjala STOP është shkruar SO

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.154Z

Foto: Ja disa hile për të vënë rregull në shtëpinë tuaj

Ka disa hile që do ju ndihmojnë të vini rregull në shtëpinë tuaj dhe gjërat të kenë vendin e tyre. Shpesh herë harrojmë se ku i kemi lënë gjërat dhe shpenzojmë kohen në kërkim të tyre. Por këto hile do ju vinë në ndihmë. Shihni fotot:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama