Rezultate te kerkimit per termin: +Noto

Meta: total 63 / total_found 63 / time 0.000 / keyword[0] noto / docs[0] 63 / hits[0] 107 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Exit Poll i IPR Marketing dhe Ora News edhe në Financial Times

Exit Polli i realizuar falë bashkëpunimit mes Ora News dhe IPR Marketing, i cili dha një parashikim të përafërt për të gjithë shqiptarët në lidhje me rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve parlamentare, është përdorur si burim referimi nga mediat ndërkombëtarë në artikujt e publik

Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta
  • 2017-06-25

Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta

Ora News dhe IPR Marketing kanë publikur Exit Poll-in vetëm pak minuta pas përfundimit të procesit të votimit. Të dhënat janë për orën 20:00, pasi pas pak do të ketë një Exit Poll të dytë. Në rang kombëtar sipas Exit Poll-it të Ora News dhe IPR Marketing Partia Socialiste merr 45-4

No Pic available
  • 2017-06-25

Mediat ndërkombëtare jehonë exit poll-it të Ora News dhe IPR Marketing

Mediat ndërkombëtare, Agjencia e lajmeve Reuters dhe ajo greke , ANA-MPA i janë referuar exit pollit të televizionit Ora News dhe IRP Marketing, mbi rezultatin e zgjedhjeve të 25 qershorit. Partia Socialiste në pushtet paraqitet si fituese e zgjedhjeve, pasi parashikohet të sigurojë 45-49% t

No Pic available
  • 2017-06-14

Sonte sondazhi i tretë i RTV Ora News dhe IPR Marketing

Mbrëmjen e sotme, 14 qershor 2017, Ora News dhe IPR Marketing do të sjellin sondazhin e tretë në kulmin e fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Çfarë ka ndryshuar në mbështetjen ndaj partive politike? A do të konfirmohet trendi i prirjes së votës së shqiptarëve? Sa pë

Sot sondazhi i dytë i Ora News dhe IPR Marketing, ndarja e votës në 3 qarqe
  • 2017-06-07

Sot sondazhi i dytë i Ora News dhe IPR Marketing, ndarja e votës në 3 qarqe

Shqiptarët sot në Tonight Ilva Tare do të kenë mundësi të mësojnë rezultatin e sondazhit të dytë që IPR Marketing dhe Ora News po bëjnë për zgjedhjet. Guru-ja i sondazhit Antonio Noto do të prezantojë sot prirjen e votës së shqiptarëve pas sondazhit të parë që nxori PS fituese

Sondazhi: Fieri e Durrësi të majtë. Mandatet që fiton PS, PD, LSI, Libra e PDIU
  • 2017-06-07

Sondazhi: Fieri e Durrësi të majtë. Mandatet që fiton PS, PD, LSI, Libra e PDIU

Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e dytë për zgjedhjet e 25 qershorit. Ndiqni tani live në Tonight Ilva Tare sondazhi kombëtar si dhe vota për tre qarqe: Durrës, Fier dhe Elbasan. Drejtori i IPR Marketing, Antonio Notto tha se për të kryer sondazhin, janë intervistuar 1000 perso

Sondazhi në rang kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%
  • 2017-06-07

Sondazhi në rang kombëtar: PS fiton 45%, PD 37%, LSI 13%, Libra 2%

23Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e dytë për zgjedhjet e 25 qershorit.  Nëse zgjedhjet do të zhvilloheshin këtë javë, Partia Socialiste do të fitonte rreth 45.0 për qind të votave. Ky është sondazhi i Ora News dhe IPR Marketing. Në vend të dytë, renditet Partia Demo