Rezultate te kerkimit per termin: +Novaj

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.994Z

Pllaja e Novaj, policia izolon fshatarët

19/04/2005  Banorët e tri fshatrave nuk lejohen të lëvizin me automjetet e tyre SKRAPAR - Për dy ditë rresht, një furgon i policisë me grupin e gatshëm të qytetit të Poliçanit, kanë bllokuar rrugën dhe vazhdojnë ta mbajnë të bllokuar atë. Në rrugën që shkon për në tri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.455Z

Lufta per territore perleshje ne guroret e Tomorit

Skrapar Nderhyrja ne territorin e nxjerrjes se gurit dekorativ ne fshatin Novaj te rrethit te Skraparit eshte bere shkak qe pronaret te grinden mes njeri-tjetrin duke mos kursyer as perdorimin e mjeteve te forta ndaj njeri-tjetrit. Grindja qe eshte shoqeruar me lendime mes pronareve dhe punetoreve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.753Z

Rrahin dhe grabisin pelegrinin e Kulmakut

SKRAPAR- Dy persona kane rrahur dhe me pas grabitur pas prites nje pelegrin te zones se Skraparit qe ishte nisur per te kremtuar ne Teqene e Kulmakut festen e besimtareve bektashinj. Policia vendore arrestoi pas ngjarjes te dyshuarit, ndersa mori dhe denoncimin e te demtuarit Ali P., banues ne fshat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.982Z

POLICAN/ Fuoristrada jashte rruge, plagoset biznesmeni i gurit

Shkon per te kontrolluar aktivitein privat te nxjerrjes se gurit dekorativ, por aksidentohet rende si pasoje e terrenit te veshtire ku udhetonte me mjetin e tij. Aksidenti ndodhi ne aksin rrugor Polican-Tomor, ne afersi te fshatit Novaj, diten e djeshme. Afrim Dardha, 25 vjec, banor i fshatit Novaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.250Z

Skrapar, një i vdekur në aksident, dy plagosen

 SKRAPAR – Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e dy të tjerëve ndodhi dje në fshatin Novaj të Komunës Bogovë. Sipas policisë, viktimë e këtij aksidenti është 42-vjeçari Agron Spahiu nga Poliçani, ndërsa të plagosurit janë Lir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.029Z

Poliçan, shkëputet masivi shkëmbor, humbin jetën 2 punëtorët e gurit

Dy punëtorë kanë humbur jetën në orët e para të mëngjesit të djeshëm, ndërsa punonin për nxjerrjen e pllakave në fshatin Novaj në Poliçan. Shkëputja e një masivi dheu mësohet të ketë zënë poshtë punëtorët, të cilët kanë qenë duke gërmuar për nxjerrjen e gurit dekorativ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.782Z

Berat, bie në humnerë fuoristrada me pelegrinë, 3 të plagosur në gjendje të rëndë

BERAT- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Novaj të Beratit. Mësohet se një automjet ka rënë nga një humnerë nga një lartësi prej 100 metrash, teksa ishte duke kaluar në një kthesë, e për pasojë janë plagosur tre persona. Përkatësisht, të plagosur kanë ngelur drejtu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama