Rezultate te kerkimit per termin: +Npr

Total: 713
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.746Z

Protesta t socialistve npr rrethe

Militantët socialistë bllokuan superstradën Tiranë-Durrës, në hyrje të qytetit bregdetar. (UPDATE) Protesta eshte shoqeruar me konfrontime mes forcave te policise dhe protestuesve qe kane kundershtuar lirimin e rruges. Sherbimet e policise se qarkullimit rrugor i kane orientuar te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.666Z

Nga dasma në spital

Fundjava ka rritur numrin e pacientve n urgjenc n pavionin infektiv. Mjeket infeksioniste shpjegojn se shum nga pacinett vijn t helmuar nga ushqimet q konsumojn npr dasma. Mesatarisht n nj dit n kt pavion paraqiten rreth 80 persona. Ushqimet q konsumohen npr restorante, kryesisht npr dasm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Shitja e buks vetm npr pika t caktuara

Nuk do t lejohet shitja e bukes pa asnj origjin dhe e pasigurt pr konsumatorin. Kjo sht deklarata q Drejtorja e Prgjithshme e Siguris Ushqimore dhe Mbrojtjes s Konsumatorit n MBUK, Valbona Paluka bri gjat nj takimi me prodhues t buks. Sipas saj, "Jan marr masa pr ndalimin e tregtimit t buks n njsit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.195Z

Aplikimi pr pasaportat s shpejti edhe npr konsullata

Emigrantet te cilet kthehen ne atdhe per pushime, sidomos në periudhen e muajit gusht nuk do të torturohen më nëpër radhë për te aplikuar për pasaportat biometrike. Zëvendësministri i Brendshëm Ferdinand Poni tha se po negociohet me kompanine koncesionare dhe Ministrine e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.428Z

Abass i bindur pr paqe me Izraelin

Presidenti palestinez, Mahmoud Abass, ka deklaruar se paqja me Izraelin mund t arrihet brenda gjasht muajve, nse Izraeli gjat ksaj periudhe ndrpren aktivitetet npr kolonit hebreje. Abass kt ngrirje t aktiviteteve ja ka sugjeruar Ministrit izraelit t Mbrojtjes, Ehud Barakut, gjat nj bisede telefonik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.865Z

Fillon ndërtimi i gazpërcjellësit Rryma e Veriut

Sot n qytetin rus Viborg fillojn punimet pr ndrtimin e gazprcjellsit Rryma e Veriut, i cili do ta transportoj gazin nga Rusia npr Detin Baltik n Gjermani. Gazprcjellsi npr t cilin do t kalojn 55 miliard metra kub gaz n vit q t jet i gjat m shum se 1.200 km dhe pritet t prfundoj n vitin 2012. Rryma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Albumi i Fatimes

Kngtarja Fatime Kosumi m n fund ka arritur q tia shfaq tregut muzikor kosovar nj album t ri t quajtur, Nata prbin do qetsi. Ndryshe Kosumi njihet si njra prej kngtareve q m shum mban koncerte live npr lokale t ndryshme t Prishtins dhe shum rrall realizon albume. Albumi, i cili prmban rreth tet k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama