Rezultate te kerkimit per termin: +Nuel +Kalaj

Meta: total 81 / total_found 81 / time 0.000 / keyword[0] nuel / docs[0] 98 / hits[0] 319 / keyword[1] kalaj / docs[1] 256 / hits[1] 659 /
FAKSIMILE/ Shkëlzen Berisha mori brenda ditës 200 mijë euro nga Ismail Mulleti
  • 2017-03-01

FAKSIMILE/ Shkëlzen Berisha mori brenda ditës 200 mijë euro nga Ismail Mulleti

Pozitat e Shkëlzen Berishës, si sekser që ka përfituar nga pushteti i babait të tij kur ishte kryeministër, vazhdojnë të rëndohen. Sot në Komisionin parlamentar të ngritur për aferën e CEZ, është botuar një document, i cili tregon se Shkëlzen Berisha ka marrë 200 mijë euro bre

HETIMET/ Shkëlzen Berisha drejt procedimit penal për evazion fiskal, ska paguar asnjë tatim për qindra mijëra euro të fituara ndër vite si sekser
  • 2017-02-17

HETIMET/ Shkëlzen Berisha drejt procedimit penal për evazion fiskal, ska paguar asnjë tatim për qindra mijëra euro të fituara ndër vite si sekser

Shkëlzen Berisha mund të përballet shumë shpejt me një kallëzim penal. Kjo, duke qenë se ai nuk ka paguar asnjë detyrim ndër vite, për fitimin e qindra mijëra eurove që ka fituar nga aktiviteti i tij në fushën e ndërmjetësimit. Kështu, vetëm në vitin 2009, Shkëlzen Berisha ka

Sherr në Komisionin e CEZ, Balla kërkon përjashtimin e Ristanit: Është tapë
  • 2017-02-15

Sherr në Komisionin e CEZ, Balla kërkon përjashtimin e Ristanit: Është tapë

Mbledhja e sotme e komisionit hetimor për privatizimin e CEZ është shoqëruar nga tensione të shumta mes kreut të këtij komisioni, Taulant Balla dhe deputetit demokrat, Arben Ristani. Përplasja verbale mes të dyve për pak sa nuk ka kaluar edhe në përplasje fizike pas përpjekjes së Rista

Gjobë bankës që i dha 7 mln euro brenda ditës sekserit të CEZ-it, çështja e Nuel Kalajt tani i kalon policisë
  • 2017-02-14

Gjobë bankës që i dha 7 mln euro brenda ditës sekserit të CEZ-it, çështja e Nuel Kalajt tani i kalon policisë

Drejtoria e Përgjithshme e Pastrimit te Parave i ka vendosur gjobë bankës që lejoi tërheqjen e shumës prej 7 milionë eurosh nga Nue Nik Kalaj brenda një dite, i akuzuar si sekser në privatizimin e CEZ-it. Për hetim të mëtejshëm çështja e Nue Nik Kalajt i është kaluar Policisë s

Skandali CEZ/ Shkëlzen Berisha sërish në Komision, ndaj tij bëhen gati dy dosje penale
  • 2017-02-12

Skandali CEZ/ Shkëlzen Berisha sërish në Komision, ndaj tij bëhen gati dy dosje penale

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, me vullnet të lirë apo me forcën e policisë, do të paraqitet për herë të tretë para komisionit parlamentar hetimor, për të dëshmuar rreth rolit të tij (nëse ka) në procesin korruptiv të privatizimit të OSSH, në sagën e

Miku i Zenit që nuk pranon të dëshmojë për aferën e CEZ, kërcënon Romeo Karajn: Mos më thuaj sekser se.
  • 2017-02-09

Miku i Zenit që nuk pranon të dëshmojë për aferën e CEZ, kërcënon Romeo Karajn: Mos më thuaj sekser se.

Sekseri Nuel Kalaj, që nuk pranon të dëshmojë për aferën e CEZ, ka kërcënuar dëshmitarin Romeo Karaj. Nuk më tregon ti, z.Karaj, se çfarë bëj unë! Unë nuk përgjigjem për mashtrimet dhe spekulimet e tua në asnjë vend dhe po ta përsëris për të fundit herë, se unë nuk jam p

Nuel Kalaj ka marrë edhe 900 milionë lekë të tjera. Në mos në Tiranë, ai dhe Berisha do japin llogari në Pragë
  • 2017-02-09

Nuel Kalaj ka marrë edhe 900 milionë lekë të tjera. Në mos në Tiranë, ai dhe Berisha do japin llogari në Pragë

Pas akuzave të bëra nga sekseri Nuel Kalaj në adresë të juristit të OSSHE-së Romeo Karaj, ky i fundit ka reaguar për gazetën TemA. Karaj i konsideron këto deklarata si  vetëshkatërruese, pasi sipas tij,  Nuel Kalaj konfirmon mes tyre se është ende nën urdhrat e ish-kryeministrit