Rezultate te kerkimit per termin: +Nuhiut

Total: 72
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.458Z

Drejt fundit procesi gjyqësor ndaj Fatmir Limajt. Polemika për ekstradimin në Serbi të Shemsi Nuhiut

27-03-2012 / Gazeta 55 Procesi i gjykimit në rastin “Kleçka” po shkon drejt fundit. Pas vendimit të gjykatësve për mos pranimin e dëshmive të dëshmitarit X, sot pritet që avokatët mbrojtës të këtij rasti të dep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.923Z

Shemsi Nuhiu tashmë është ekstraduar në Serbi

Autoritetet zvicerane e kanë ekstraduar në orët e pasdites Shemsi Nuhiun në Serbi. Sipas familjarëve të Shemsiut, ai tashmë i është dorëzuar autoriteteve të Serbisë në Beograd.Lajmin e ka konfirmuar për albinfo.ch vëllai i Shemsiut, Sherifi. Ai thotë se sot pasdite e ka marrë lajmin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.239Z

Nuhiu i thotë jo edhe Kosovës, zgjedh përfundimisht Austrinë

Refuzimi Atdhe Nuhiu ka vendosur që ti thotë jo edhe Kosovës, pas një refuzimi të njëjtë që i ka bërë pak kohë më parë përfaqësueses shqiptare. Futbollisti kosovar, që aktualisht luan në kategorinë e dytë angleze me Shefilld, ka vendosur që për momentin të provojë shanset e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.800Z

Besa “pasurohet” me kosovarë dhe maqedonas

Përvec të huajve të njohur të Besës si Herbi Fotunat,Bikolula Nana, Piko Malek Binogol, Ishaka Abdulla, te Besa e sezonit 2006-2007 do të jenë edhe Erdin Hashani, Valon Biagore, Arben Nuhiut, Arben Zhecit nga kampionati kosovar e maqedonas, që pasojnë Ismet Munishin, Driton Krasniqin dhe S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.645Z

Elbasani mund Besën dhe sheh Evropën

Skuadra e Elbasanit ka arritur të marrë një fitore shumë të rëndësishme përballë Besës, duke kaluar në renditje pikërisht skuadrën kavajase dhe duke mbajtur gjallë shpresat për një vend "nderi" në kampionat që do të siguronte edhe pjesëmarrjen në Kupat e Evropës. Verdheblutë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.578Z

Kosova s`mund t`i ndalë ekstradimet drejt Serbisë

Serbia nuk e ka ndërmend të ndalojë hakmarrjen ndaj Kosovës dhe kosovarëve, duke përdorur çfarëdo forme të mundshme. Një prej këtyre formave është lëshimi i urdhërarresteve ndërkombëtare, kryesisht kundër ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.522Z

Nuhiu, ne gare edhe Austria

Atdhe Nuhiu, sulmuesi i Riedit ne kampionatit austriak pritet qe te pajiset me pasaporte shqiptare, per t'u bashkuar me grupin kuqezi ne prag te "Euro 2012". Sulmuesi i kombetares shpresa, austriake kerkohet qe te kaloje ne ekipin e pare te Austrise, ashtu sikurse veproi Gerxhalliu. Por deshira e s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama