Rezultate te kerkimit per termin: +Nuk

Meta: total 1000 / total_found 859077 / time 0.299 / keyword[0] nuk / docs[0] 859077 / hits[0] 3426093 /
Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan
  • 2016-10-20

Njihuni me bimen qe largon deshiren per duhan

Transmetuar me 19102016 - 2141 Personat qe konsumojne prej shume vitesh duhanin e kane shume te veshtire te heqin dore nga ky vesbr br Nikotina eshte ajo qe ne fakt krijon varesine ndaj pirjes se duhanit dhe shkakton probleme ne or

Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks |VIDEO
  • 2016-10-20

Genta e Big Brother: Më kanë ofruar 5 mijë euro për seks |VIDEO

Transmetuar më 19.10.2016 - 21:58 Ish-banorja e "Big Brother" Genta Gjalpi është shfaqur sërish në media përmes një interviste të dhënë për INTV. E pyetur nëse ka marrë ndonjëherë ofe

Arinjte shpetuan nga shqiptaret Po shqiptaret
  • 2016-10-20

Arinjte shpetuan nga shqiptaret Po shqiptaret

Transmetuar me 20102016 - 0110 Nga Mentor Kikiabr br Pas alarmit qe dha nje media britanike dhe angazhimit te aktivisteve per te drejtat e kafsheve arinjte ne Shqiperi po shpetojne nga skllaveria Arinj te mbyllur neper kafaze restorantesh per te terhequr

Bota e futbollit krenohet me ate qe ka bere Ronaldo VIDEO
  • 2016-10-20

Bota e futbollit krenohet me ate qe ka bere Ronaldo VIDEO

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka dhene nje shembull te mire per opinionin mbare boterorbr br Ai ka takuar ish yllin e Rangers Fernando Ricksen i cili lufton me semundjen nervore ALS Skleroza Amiotrofike Lateralebr br Ai realizoi nje fotografi dhe i beri nje dhurate ndersa ishte i shoqeruar

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi
  • 2016-10-20

Denohet me burg te perjetshem shqiptari qe vrau grekun pasi i hyri ne shtepi

Transmetuar me 18102016 - 2011 Foto Godina ku ndodhi ngjarjabr br Emigranti shqiptar Dritan Ziu i cili akuzohet se vrau me thike fqinjin grek pasi ky i fundit e sulmoi ate ne shtepi eshte denuar sot nga gjykata ne Rodos me burgim t

Mbahet peng per 6 ore nje burre ne Mallakaster zbulohet motivi
  • 2016-10-20

Mbahet peng per 6 ore nje burre ne Mallakaster zbulohet motivi

Transmetuar me 18102016 - 1159 Mallakaster 18 tetor 2016 NOAal- Nje burre ne Mallakaster eshte mbajtur peng nga nje tjeter ne fabriken e vajit te ulliritbr br Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Bejar ku i dyshuari per pengmarrjen eshte

Nishani kthen per rishqyrtim ligjin per Dhomat e Tregtise Bie ndesh me Kushtetuten
  • 2016-10-20

Nishani kthen per rishqyrtim ligjin per Dhomat e Tregtise Bie ndesh me Kushtetuten

Transmetuar me 19102016 - 1515 Tirane 19 tetor 2016 NOAal - Presidenti Bujar Nishani ka kthyer per rishqyrtim ne Kuvend ligjin per Dhomat e Tregtise Sipas Nishanit ligji bie ndesh me Kushtetuten ne nenin 46 te saj Permes ketij lig