Rezultate te kerkimit per termin: +Nuka

Meta: total 87 / total_found 87 / time 0.000 / keyword[0] nuka / docs[0] 87 / hits[0] 118 /
Detaje nga grabitja, flet dëshmitari: Për tre minuta, kallash dhe pistoleta
  • 2019-04-10

Detaje nga grabitja, flet dëshmitari: Për tre minuta, kallash dhe pistoleta

Ismet Vladi po punonte tokën dhe krismat e bënë kureshtar. Tre makina policie i ishin vënë në ndjekje një furgoni të bardhë. Dëshmitari mësoi më vonë se këta të fundit ishin grabitësit e Rinasit. Këtu ishte furgoni i bardhë me shkrime anësore, policia ishte në kthesë me furgon,

Paradoksi me dy shoqet e Shqiponjave, Blerta e pezulluar dhe Ina heroinë (FOTO)
  • 2019-03-12

Paradoksi me dy shoqet e Shqiponjave, Blerta e pezulluar dhe Ina heroinë (FOTO)

Blerta Dervishi dhe Ina Nuka Paraditen e sotme të gjitha mediat kishin për kryefjalën lajmin, se Blerta Dervishi, efektivja e repartit Shqiponja që ditën e djeshme u pa të protestonte bashkë me dy djemtë e saj përballë shkollës Petro Nini në mbrojtje të banesës, ishte pezulluar nga det

Efektivja Ina Nuka surprizon fansen e vogël nga Ura Vajgurore (VIDEO)
  • 2019-01-29

Efektivja Ina Nuka surprizon fansen e vogël nga Ura Vajgurore (VIDEO)

Ina Nuka, efektivja e forcave Shqiponja që mbeti e plagosur gjatë protestës së banorëve të Astirit para Kuvendit, i ka bërë një surprizë një vogëlushe 4-vjeçare nga Ura Vajgurore. Policia e Shtetit me anë të një video kanë publikuar mesazhin e  vogëlushes, e cila thotë se ka par

Ina Muka: Më kërkuan që të iki nga policia
  • 2019-01-18

Ina Muka: Më kërkuan që të iki nga policia

Efektivja Ina Muka, që u plagos me kapsolle gjatë protestës së banorëve të Astirit, pritet të niset sërish në Turqi, për tu kuruar plotësisht.  Ajo ka nevojë për një ndërhyrje të dytë, ndërsa pas një takimi me Ambasadorin e Turqisë u shpreh se nga ngjarja është bërë edhe më

Goditi Ramën me këpucë, gjykata liron banorin e Unazës së Re
  • 2018-12-26

Goditi Ramën me këpucë, gjykata liron banorin e Unazës së Re

Gjykata e Tiranës ka ndryshuar sot masën e sigurisë Ilir Katiraj, i cili është personi që qëlloi me këpucë drejt Kryeministrit Edi Rama. Nga arrest me burg në seancën e sotme, u vendos që Katiraj të rikthehet në liri, duke u caktuar detyrim paraqitje. Ngjarja ndodhi teksa Kryeministri

Akordohet ndihma për efektiven Ina Nuka, i jepen 8 mln lekë
  • 2018-12-26

Akordohet ndihma për efektiven Ina Nuka, i jepen 8 mln lekë

Efektivja e repartit Shqiponja, Ina Nuka, e cila mbeti e plagosur nga një kapsollë në protestën e banorëve të Astirit përpara Kuvendit në 22 nëntor prej 3 ditësh gjendet në Tiranë, pasi u kthye nga Turqia ku kreu operacionin në dy gishtat e dorës së djathtë. Para tre ditësh kryemini

Ndalimi i fishekzjarrëve, Berisha: Akt birboje! Lleshaj: Festat sbëhen me armë
  • 2018-12-23

Ndalimi i fishekzjarrëve, Berisha: Akt birboje! Lleshaj: Festat sbëhen me armë

Ish-kryeministri Sali Berisha e mbylli javën me një postim të gjatë në Facebook, ku kritikon 3 ministra të qeverisë Rama për nismën e tyre ligjore që ndalon përfundimisht përdorimin e lëndëve piroteknike dhe fishekzjarrëve gjatë festave të fundvitit. Me urdhër te Edvin Kristaq Frik