Rezultate te kerkimit per termin: +Numani

Total: 99
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.287Z

Ballsh tenton vetevrasjen Eglantina Numani

Eglantina Numani nga Ballshi, 30-vjeç, ka tentuar sot ti japë fund jetës duke pirë një sasi të madhe ilaçesh. Numani është gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore nga të afërmit e saj. Gruaja është t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.335Z

"Gruaja fierake në karrierë" vlerëson Suzana Numani

Pas një konkursi të shpallur në qytetin e Fierit, Suzana Numani rezulton të jetë shpallur gruaja e vitit 2008. Me këtë rast nga Unioni i Shkrimtareve, portali i Fierit, shoqata Ard&Gea në bashkëpunim me Bibliotekën Fier kanë zhvilluar aktivitetin "Gruaja fierake në karrierë". Në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.568Z

Liri Berisha, ne Fier per familjet ne nevoje

Bashkeshortja e kryeministrit, Liri Berisha ka qene ne Fier ku ka marre pjese ne 10 vjetorin e themelimit te shkolles jo publike "Numani" e cila drejtohet nga biznesmenia, Suzana Numani. Qellimi i kesaj vizite nuk ka qene thjesht per te marre pjese ne kete ceremoni, por per te qene se bashku me kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.731Z

Liri Berisha në ndihmë të familjeve në nevojë

19/05/2009  Vizitë dhe dhurata në një familje të varfër FIER- Bashkëshortja e Kryeministrit, Liri Berisha, ka qenë në Fier ku ka marrë pjesë në 10 vjetorin e themelimit të një shkolle jo publike. Qëllimi i kësaj vizite nuk ka qenë thjesht për të marrë pjesë në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.627Z

Identifikohet makina e tritolvënësve

Mercedez Benz 190 ngjyrë e bardhë. Kjo është makina me të cilën dy persona kanë ikur pasi kanë vendosur tritolin në banesën e oficerit të policisë, Alfred Numani. Ngjarja ndodhi mëngjesin e ditës së martë, 10 shkurt, një orë pasi një sasi tritoli kishte shpërthyer në farmacinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.896Z

Frika, legalizimet mund të bllokohen pas zgjedhjeve

Frika se procesi i legalizimit të objekteve dhe shtesave pa leje do të përfundojë, pas zgjedhjeve të qershorit ka shtuar radhët e aplikuesëve, në zyrat e ALUIZN-IT të qarkut të Fierit. Drejtuesi e zyrës së ALUIZN-it për qarkun e Fierit, Edmond Numani është shprehur se ngutja e mjaft b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.906Z

Tritoli në banesën e shefit të krimeve, Banorët: U duk si tërmet

Banorë të pallatit ku jeton Alfred Numani, i cili aktualisht mban postin e Shefit të Krimeve të Rënda në Korçë, ndërsa pak kohë më parë kishte postin e ish shefit të komisariatit nr 3, në Tiranë, kanë rrëfyer për Ora News se shpërthimi i ngjante një tërmeti të fuqishëm. Ata th

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama