Rezultate te kerkimit per termin: +Numer +Llogarie

Meta: total 61 / total_found 61 / time 0.000 / keyword[0] numer / docs[0] 9260 / hits[0] 11482 / keyword[1] llogarie / docs[1] 811 / hits[1] 1094 /
Kesti i katert  Te perndjekurit si do ndahen 9 milione USD
  • 2015-01-28

Kesti i katert Te perndjekurit si do ndahen 9 milione USD

e Merkure 28 Janar 20151150 am p classwp-caption-textProtestat e ish-te perndjekurve ArkiveSSSAbrASSMinistria e Financave do te demshperbleje me kestin e katert 2 mije ish-te perndjekur brenda marsit Me pas nis ndarja e kestit te pesteSSSAbrASSIsh-te perndjekurit nga regjimi

Ish-te perndjekurit 110 emrat qe marrin parate
  • 2014-08-27

Ish-te perndjekurit 110 emrat qe marrin parate

e Merkure 27 Gusht 20140815 am p classwp-caption-text Protestat e ish-te perndjekurveSSSAbrASSMinistria e Mireqenies Sociale dhe Rinise ka disbursuar parate per 110 ish-te perndjekur te cilet marrin kestin e pare te demshperblimit Gazeta boton sot listen e perfituesve te cil

No Pic available
  • 2012-09-25

Nje krevat ne "Qytetin Studenti", datat e regjistrimeve Luljeta Ndoka

Te perfitosh strehim 1-vjecar ne nje nga bujtinat e "Qytetit Studenti", duhet te plotesoni nje sere dokumentesh, te cilat duhet t'i dorezoni brenda afateve qe ka percaktuar Ndermarrja nr. 1 e Trajtimit te Studenteve. Drejtori i kesaj ndermarrjeje, Bujar Brovina, thote se jane vendosur datat 1 tetor

No Pic available
  • 2011-12-06

Birce dhe Musta trajneret e TKZ-se dhe Qendres Mediatike Kurajo

Diten e djeshme eshte bere prezantimi i trajnereve te ekipeve te Qendres Mediatike Kurajo dhe grupit te Tifozeve Kuqezi te cilet do te zhvillojne nje ndeshje bamiresie ne date 9 dhjetor te ketij viti ne stadiumin Qemal Stafa. Dy emra te njohur te futbollit shqiptar si Bejkush Birce dhe Perlat Must

No Pic available
  • 2011-05-21

Si do falen detyrimet tatimore dhe doganore

Publikohet udhezimi i Ministrise se Financave per menyren se si do te aplikohet ne terren ligji per faljen i miratuar disa jave me pare nga Kuvendi. Ligji ka hyre ne fuqi qe prej dates 18 maj dhe pritet te filloje se shpejti te zbatohet nisur edhe nga nxjerrja e akteve nenligjore. Gazeta publikon so

Njesia nr.3 Rama Me 8 maj koha per ti dhene te ardhme vendit
  • 2011-04-25

Njesia nr.3 Rama Me 8 maj koha per ti dhene te ardhme vendit

Kryetari i Partise Socialiste dhe kryetar i Bashkise Tirane Edi Rama ka zhvilluar nje takim me banore te njesise bashkiake numer 3. Rama gjate bashkebisedimit me qytetar te kesaj zone eshte shprehur se 8 maji duhet te shenohet nje rruge e re per vendin. Ai kerkoi qe per kete te votohet koalicioni Al

Njesia nr.9 Rama Modeli i Berishes eshte getoja e Kasharit
  • 2011-04-25

Njesia nr.9 Rama Modeli i Berishes eshte getoja e Kasharit

E perditesuar - Kreu i Partise Socialiste Edi Rama zhvilloi pasditen e sotme nje takim me banoret e njesise bashkiake Nr. 9 ne kryeqytet. Ne kete takim Rama prezantoi kandidatin socialist per kete njesi bashkiake Armond Halebin. Ju e keni votuar nje here Armond Halebin dhe ai eshte larg bllokut t