Rezultate te kerkimit per termin: +Numer +Llogarie

Meta: total 65 / total_found 65 / time 0.007 / keyword[0] numer / docs[0] 9982 / hits[0] 12289 / keyword[1] llogarie / docs[1] 906 / hits[1] 1199 /
Abuzimi i boseve te naftes me shqiptaret Rama zbardh planin VIDEO
  • 2015-05-03

Abuzimi i boseve te naftes me shqiptaret Rama zbardh planin VIDEO

Tirane 1 maj 2015 NOAal - Kryeministri Edi Rama tha sot se jane ndermarre instrumente qe te ndalet abuzimi me karburantet permes nje aksioni qe do te jete si ai per energjine elektrikebr br Kryqezimi i te dhenave mes Drejtorise se Tatimeve Inspektoratit Shteteror dhe Metrologjise ne mbikeqyrje te

Abuzimi i boseve te naftes me shqiptaret Rama zbardh planin
  • 2015-05-02

Abuzimi i boseve te naftes me shqiptaret Rama zbardh planin

Tirane 1 maj 2015 NOAal - Kryeministri Edi Rama tha sot se jane ndermarre instrumente qe te ndalet abuzimi me karburantet permes nje aksioni qe do te jete si ai per energjine elektrikebr br Kryqezimi i te dhenave mes Drejtorise se Tatimeve Inspektoratit Shteteror dhe Metrologjise ne mbikeqyrje te

Ku eshte ligji per arsimin e larte
  • 2015-02-16

Ku eshte ligji per arsimin e larte

e Diele 15 Shkurt 20151345 pm brbrLUIANO BOISSSAbrASS             I lancuar me buje e sokelli ma projektligji i ri per arsimin e larte ka humbur Askush nga qeveria nuk mund te thote se ne cilen faze eshte dhe se cfare po ndodh me te perpos ndonje deklarate t

Te perndjekurit 1185 emrat qe marrin kestin e katert
  • 2015-02-03

Te perndjekurit 1185 emrat qe marrin kestin e katert

e Hene 2 Shkurt 20150805 am p classwp-caption-textIsh te perndjekur ne protesteSSSAbrASSMinistria e Finances ka publikuar listen e ish-te perndjekurve nga regjimi komunist qe duhet te bejne plotesimin e dosjes per te perfituar kestin e katert te demshperblimit Gazeta 8220Panoram

Kesti i katert  Te perndjekurit si do ndahen 9 milione USD
  • 2015-01-28

Kesti i katert Te perndjekurit si do ndahen 9 milione USD

e Merkure 28 Janar 20151150 am p classwp-caption-textProtestat e ish-te perndjekurve ArkiveSSSAbrASSMinistria e Financave do te demshperbleje me kestin e katert 2 mije ish-te perndjekur brenda marsit Me pas nis ndarja e kestit te pesteSSSAbrASSIsh-te perndjekurit nga regjimi

Ish-te perndjekurit 110 emrat qe marrin parate
  • 2014-08-27

Ish-te perndjekurit 110 emrat qe marrin parate

e Merkure 27 Gusht 20140815 am p classwp-caption-text Protestat e ish-te perndjekurveSSSAbrASSMinistria e Mireqenies Sociale dhe Rinise ka disbursuar parate per 110 ish-te perndjekur te cilet marrin kestin e pare te demshperblimit Gazeta boton sot listen e perfituesve te cil

No Pic available
  • 2012-09-25

Nje krevat ne "Qytetin Studenti", datat e regjistrimeve Luljeta Ndoka

Te perfitosh strehim 1-vjecar ne nje nga bujtinat e "Qytetit Studenti", duhet te plotesoni nje sere dokumentesh, te cilat duhet t'i dorezoni brenda afateve qe ka percaktuar Ndermarrja nr. 1 e Trajtimit te Studenteve. Drejtori i kesaj ndermarrjeje, Bujar Brovina, thote se jane vendosur datat 1 tetor