Rezultate te kerkimit per termin: +Numrin +Unik

Total: 463
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.931Z

Sistem adresash. Poni projekti unik ne 2012-en

Në 2012 Shqipëria do të ketë sistem unik adresash. Procesi i informatizimit të sistemit të adresave, vjen pas përfundimit të atij të rregjistrit të gjendjes civile dhe do të ofrojë informacione të sakta për vendndodhjen, emë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.697Z

Plani per veriun ende nuk eshte unik

Policia e Kosoves misioni EULEX dhe KFOR-i duan te krijojne nje plan te perbashket te veprimit per veriun e Kosoves me qellim te permiresimit te situates se sigurise atje njoftuan zyrtare te larte te Policise se Kosoves. Megjithate ata hodhen poshte informatat e mediave lokale si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.259Z

Referendumi unik në Zvicër, të ardhura bazë edhe për të papunët

Zviceranët u janë drejtuar kutive të votimin në një referendum unik, i cili do të vendosë nëse duhen garantuar apo jo të ardhura bazë për çdo qytetar. Propozimi i hedhur në referendum kërkon që çdo personi në moshë madhore t'i paguhen të ardhura prej 2.500 frangash zvicerane, apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.099Z

Shqipëria ka numrin më të lartë të ministrave në Europë

Shqipëria ka numrin më të lartë të ministrave, krahasuar me vendet të rajonit dhe shtetet anëtarë të Bashkimit Europian. Kjo është rezultati i hulumtimit që ka zbuluar që, Shqipëria, nisur nga numri i ministrave, është lider në Europë. Sipas faqes zyrtare të Kryeministrisë, qever

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.118Z

REKORDI NEGATIV/ Shqipëria ka numrin më të lartë të ministrave në Europë

Shqipëria ka numrin më të lartë të ministrave, krahasuar me vendet të rajonit dhe shtetet anëtarë të Bashkimit Europian. Kjo është rezultati i hulumtimit që ka zbuluar që, Shqipëria, nisur nga numri i ministrave, është lider në Europë. Sipas faqes zyrtare të Kryeministrisë, qever

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:44.990Z

Ravaneli: Zlatan Ibrahimoviç, lojtari perfekt për numrin 11

Rrota e futbollit nuk ndalet. Shko përpara, pa u trembur. Rinovohet, përmirësohet. Ndoshta, me kalimin e kohës, humbasin disa “nota romantike të kësaj loje, që u përshtaten nevojave të klubeve dhe të tifozëve. Një datë e tillë, 11 / 11 / 2011, është e pamundur që të mos lidhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.228Z

Regjistrimi IMEI/ PD: Argumentet e Qeverisë, qesharake. Qytetarët të mos dorëzojnë numrin

Partia Demokratike i konsideron si qesharake argumentet e Qeverisë në lidhje me regjistrimin e numrit IMEI të aparateve celularë. Në një deklaratë për mediat, Këshilltari Ligjor i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazmend Bardhi, theksoi se shoqëria civile tek ne, ekspertët ndërkombëtar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama