Rezultate te kerkimit per termin: +Nurg

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] nurg / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
No Pic available
  • 2017-06-19

Gylseren prezanton motrën, shihni sa ngjajnë

Aktorja turke, Nurgül Yeilçay njohur tek ne si Gylseren, në filmin Fate të kryqëzuara ka prezantuar motrën e saj. Ajo quhet Hacer Ye?ilçay dhe është me e madhe se Gylsereni. @hayamagazine jewellery: @piaget photographer: @vivienneballa stylist: @styleisnecessity hair: @biancahartkopf

Trafikoi ngarkesën 1 ton kokainë, lihet në burg Enrico Gazzo
  • 2016-08-26

Trafikoi ngarkesën 1 ton kokainë, lihet në burg Enrico Gazzo

Gjykata e Apelit e Tiranës ka lënë në nurg Enrico Gazzon, trafikanti i drogës që u arrestua pak ditë më parë në Aeroportin e Rinasit. Ndaj 49-vjeçarit ka një urdhër-arresti ndërkombëtar nga Gjykata e Lartë e Perusë. Ai akuzohet nga autoritetet italiane për trafikun e 1 ton kokai

Telenovela Fate të Kryqëzuara, ja kush është aktorja që zëvendëson Gylserenin
  • 2016-02-22

Telenovela Fate të Kryqëzuara, ja kush është aktorja që zëvendëson Gylserenin

Jo vetëm në Turqi, por edhe në vendin tonë seriali Fate të Kryqëzuara po ndiqet nga çdo grupmoshë. Ky serial do të vijojë me risi të reja, e cila lidhet ngushtësisht me kastin e aktorëve. Pas vdekjes së Gylseren në ditën e martesës se saj, shumë shpejt kastit së aktorëve në kët

Aktorët më të paguar të serialeve turke
  • 2013-03-11

Aktorët më të paguar të serialeve turke

Aktorët turk, përveç famës, fitojnë edhe shuma të larta për çdo episod të serialeve në të cilat aktrojnë. Nga 7.000 euro që është dhe pagesa më e ulët për një episod, për një karakter jo sh