Rezultate te kerkimit per termin: +Nurgul +Yesilcay

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] nurgul / docs[0] 11 / hits[0] 13 / keyword[1] yesilcay / docs[1] 6 / hits[1] 10 /
No Pic available
  • 2017-06-19

Gylseren prezanton motrën, shihni sa ngjajnë

Aktorja turke, Nurgül Yeilçay njohur tek ne si Gylseren, në filmin Fate të kryqëzuara ka prezantuar motrën e saj. Ajo quhet Hacer Ye?ilçay dhe është me e madhe se Gylsereni. @hayamagazine jewellery: @piaget photographer: @vivienneballa stylist: @styleisnecessity hair: @biancahartkopf

“Gylseren” vjen me një foto e cila ju lë pa fjalë |FOTO
  • 2016-10-27

“Gylseren” vjen me një foto e cila ju lë pa fjalë |FOTO

Transmetuar më 26.10.2016 - 20:49 Vdekja e aktores Nurgul Yesilcay në rolin e saj, në serialin “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), ose siç njihet me emrin Gylseren, ka pikëlluar në masë fansat e kë

“Gylseren” pozon e zhveshur |FOTO
  • 2016-10-15

“Gylseren” pozon e zhveshur |FOTO

Transmetuar më 15.10.2016 - 14:33 Largimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), i zhgënjeu në masë të madhe fansat e kësaj drame televizive turke. Asokohe u raportua se

Kjo vajzë në foto është një aktore mjaft e dashur sot për shqiptarët |FOTO
  • 2016-10-09

Kjo vajzë në foto është një aktore mjaft e dashur sot për shqiptarët |FOTO

Transmetuar më 08.10.2016 - 17:12 Aktorja turke Nurgul Yesilcay, e njohur si Gylseren në serialin “Fate të kryqëzuara”, ka arritur që të bëjë për vete shumë adhurues me rolin e saj. Ajo njihet si një fem

“Gylseren” feston “Bajramin me shtëpinë e mbushur plot |FOTO
  • 2016-09-13

“Gylseren” feston “Bajramin me shtëpinë e mbushur plot |FOTO

Transmetuar më 12.09.2016 - 23:02 Aktorja e njohur turke, Nurgul Yesilcay e njohur për shqiptarët si Gylseren ka festuar Kurban Bajramin me familjarët e saj gjatë ditës së sotme. Ajo ka ndarë një fotografi familljare në pr

No Pic available
  • 2013-01-09

10 femrat me te bukura ne bote

p styletext-align justifyAktorja nga India Aishwarya Rai eshte zgjedhur e para ne nje sondazh te realizuar enkas per te zgjedhur femren me te bukur nga fytyrat e ekranit anekend botesp p styletext-align justifyKengetarja Beyonce ka zene vendin e 19-te ne kete liste perpara saj gjendet aktorja dhe k