Rezultate te kerkimit per termin: +Nxjerr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.539Z

FOTO LAJM/ Basha nxjerr huq Berishën

Sali Berisha dhe Lulzim Basha kanë qenë të pandarë ditën e djeshme gjatë festimeve të Ditës së Pavarësisë, Basha ka qenë mjaft i lumtur që ishte në krah të Berishës dhe është fotografuar në një moment duke e parë me një admirim të madh. Por në një moment Basha pa dashje e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.141Z

FOTOT/ Montazhieri dixhital nxjerr bllof Berishën

Berisha ka publikuar një foto në FB ku një qytetar dixhital denoncon hashashin në Lushnjë. Sipas qytetarit dixhital shoku i tij me lekë deklaronte se kultivon ullinj, por kishte publikuar një foto nga arrat me hashash. Por në fakt fotoja origjinale (foto 2) tregon qartazi se fotoja ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.952Z

FOTOT/ Kjo femër e nxjerr bukën me

Është diplomuar për Ekonomik, por diploma nuk i hyri shumë në punë. Amerikania Courtney Barnes ka bërë disa injeksione duke zmadhuar të pasmet. 32-vjeçarja nga Miami ka të pasme 150 cm. Ajo la punën tradicionale si ekonomiste për tu bërë modele të pasmesh dhe punon edhe online, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.184Z

FOTOT/ Bukuroshja Ari nxjerr gjinjtë zbuluar

Ari Lezama ka pozuar për ujin 138. Modelja bukuroshe ka ekspozuar gjinjtë e saj duke dalë topless.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.267Z

FOTOT/ Modelja më seksi gjermane nxjerr gjoksin

Quhet Luna del Sol dhe është një ndër modelet më seksi gjermane. Së fundmi është duke punuar në Itali ku dhe ka pozuar duke dhuruar këto pamje mahnitëse.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.508Z

Kofshët me celulit dheRealiteti nxjerr bllof Encën

Ajo kujdeset gjithmonë që të dalë mirë në rrjetet sociale duke përdorur shpesh edhe fotoshopin, por kur vjen puna te shfaqjet live është e vështirë që të fshehë gjithçka. Në rrjet janë publikuar disa foto të Encës gjatë një performance live në mbrëmjen e ndërrimit të vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.205Z

VIDEO/ Polici nxjerr zvarrë nga mësimi nxënësen

Kjo video është bërë në një shkollë të mesme në Karolinën e Jugut në SHBA. Polici merr zvarrë nxënësen dhe e nxjerr jashtë, pasi ishte thirrur për ndihmë nga mësuesi. Nxënësja ishte duke bërë zhurmë dhe si ishte bindur kërkesës së mësuesit për të dalë jashtë. Polici

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama