Rezultate te kerkimit per termin: +OKUn

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.312Z

Arrest me burg per Baki okun

brbrGjykata e Lushnjes caktoi kete te merkure masen e sigurise arrest me burg per Baki okun i akuzuar per pjesemarrje ne organizaten terroriste qe vepronte ne Itali Baki oku u arrestua tre dite me pare ne kuader te operacionit Martesa pas nje hetimi te bere nga prokuroria italiane oku ishte shpallu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.649Z

E emëron maçokun me emrin e ish të dashurit

Para se Rita Ora të bëhej super e famshme, ajo kishte qenë në lidhje me yllin e muzikës, këngëtarin Bruno Mars dhe këtë ajo e ka bërë publike para pak kohësh. Duket se ajo lidhje i ka mbetur paksa në mendje pasi që, Rita ka ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.338Z

Terrorizoi fshatin me kallashnikov, ndalohet autori

 Policia e Lushnjes njoftoi se arriti të vendosë në pranga një shtetas nën akuzën e prishjes së qetësisë publike dhe armëmbajtjes pa leje. Nga të dhënat e para mësohet se Redion Çoku qëllonte me armë zjarri në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.848Z

Dashurohet sërish ?

Bukuroshja e Librazhdit që tani jeton në Tiranë, këngëtarja Jeta Faqolli, në këto ditë të ftohta dimri ngrohet në gëzofin e bukur të maçokut të saj. Këngëtarja ka mbushur 33 vjeç por duket shumë më e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.314Z

Terrorizem arrest me burg per Baki okun

Lushnje 3 korrik 2015 NOAal- Arrest me burg eshte masa e sigurise e dhene nga Gjykata e Lushnjes per 40 vjecarin Baki oku i cili u arrestua dy dite me pare ne kuader te operacionit te policise italiane te koduar Martesabr br Ai ishte shpallur ne kerkim nderkombetar nga Interpol Roma pasi Gjykata e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.994Z

MB okaj me deshmi te paster penaliteti

0 brbr brbrPas akuzave te Partise Demokratike se Kryeministri Edi Rama ka emeruar ne krye te Komisariatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.014Z

Maçoku bëhet yll në muze, njerëzit në radhë për ta fotografuar |FOTO

Transmetuar më 10.04.2016 - 08:30 Punonjësit e një muzeu në Moskë, gjejnë një maçok në rrugë dhe e strehojnë, por papritur ai kthehet në një të “punësuar”. Maçoku tashmë është kthyer nÃ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama