Rezultate te kerkimit per termin: +Oborri +Mbretror

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] oborri / docs[0] 1590 / hits[0] 1795 / keyword[1] mbretror / docs[1] 17 / hits[1] 24 /
No Pic available
  • 2010-07-16

Clinton, znj. Berisha: SHBA, mbështetje për Nënë Terezën

Jehona nga SHBA, mbështetje për aktivitetin e fondacionit Nënë Tereza Nj mbshtetje e SHBA-s q nuk do t’i mungoj nj asnj moment Shqipris. Jan zonjat amerikane Michelle Obama, Hillary Clinton dhe Laura Bush, t cilat, prmes nj letre, prgzojn bashkshorten e Kryeministrit sh

No Pic available
  • 2010-05-23

Të çmendur për luks!

Histori/ Luksi, mania e mrekullueshme e kohës së sotme, koncepti injorues i çdo krize ekonomike Luksi, mania e mrekullueshme e kohs s sotme, koncepti injorues i do krize ekonomike q prmbyt vazhdueshm imagjinatn ton. Her sht nj qen i racs dalmat “i rrall” n ekzisten

No Pic available
  • 2008-11-01

Leka: Referendum mbarkombtar pr formn e regjimit

Nisur nga debati i fundit politik parlamentar mbi ndryshime t mundshme n Kushtetut, ka reaguar edhe Oborri Mbretror Shqiptar. Pretendenti pr fronin mbretror Leka Zogu sht shprehur n nj deklarat pr median se pr hir t stabilitetit t vendit, duhet t kihet parasysh se forma e regjimit n Shqipri sht end