Rezultate te kerkimit per termin: +Oerd +Bylykbashi

Total: 2216
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.908Z

Oerd Bylykbashi, rivali i Agron Dukës për Durrësin?

Agron Duka ka deklaruar hapur se kërkon të kandidojë për kryetar Bashkie në Durrës dhe për këtë kërkon edhe mbështetjen e PD-së. Kjo e fundit nuk është shprehur ende për kërkesën e Dukës, duke marrë kohe për të vendosur nëse do kandidoje Dukën, apo do zgjedhë një kandida

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.905Z

Oerd Bylykbashi, rivali i Agron Dukes per Durresin?

Agron Duka ka deklaruar hapur se kerkon te kandidoje per kryetar Bashkie ne Durres dhe per kete kerkon edhe mbeshtetjen e PD-se. Kjo e fundit nuk eshte shprehur ende per kerkesen e Dukes, duke marre kohe per te vendosur nese do kandidoje Duken, apo do zgjedhe nje kandidature tjeter. Sipas Shqipta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.858Z

Oerd Bylykbashi prezanton draftin e opozitës për dekriminalizimin

Partia Demokratike ka sqaruar sot nismën e opozitës për dekriminalizimin. Gjatë një bashkëbisedim me gazetarët deputeti Oerd Bylykbashi prezantoi pikat e drafitit. Bylykbashi tha se drafti i paraqitur nga qeveria ka mangësi. Ai tha se në draftin e opozitës përfshieht edhe një strukturë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.904Z

Oerd Bylykbashi komandohet kryetar i PD në Durrës

Deputeti Oerd Bylykbashi është komanduar si kryetar i PD në Durrës. Burime nga PD bëjmë të ditur për Ora News se Bylykbashi do të drejtojë edhe fushatën për Durrësin. Komandimi i Bylykbashit është bërë me urdhër të kryetarit të PD, Lulzim Basha. Bylykbashi zëvendëson në krye t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.312Z

Oerd Bylykbashi: Ja pse nuk e pranoi Basha ftesën e Ramës

Në emisionin e sotëm të Tonight Ilva Tare ishte i ftuar deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylybashi, si dhe dy gazetarë të tjerë për të diskutuar për reformën në drejtësi. Deputeti demokrat shpjegoi edhe arsyen se pse nuk ka një përgjigje pozitive për tu ulur në dialog me krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.100Z

Oerd Bylykbashi: Nuland nuk na vuri ultimatum për të thënë Po ose Jo

Oerd Bylykbashi thotë se nuk është e vërtetë se zonja Victoria Nuland, pas propozimit që i bëri Bashës gjatë vizitës në Tiranë, priste vetëm një përgjigje, Po ose Jo. Sipas Bylykbashit, ajo i ka kërkuar Bashës të japë një propozim. Kam ndjekur me vemendje se si Rama ka mbjelle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.097Z

Oerd Bylykbashi: Të ndalet manipulimi me përkrahje ndërkombëtare, po dëmtohet arritja e konsensusit

Deputeti Oerd Bylykbashi ka dhënë dje detaje të dialogut që zoti Basha ka pasur me ndihmëssekretaren Nuland, duke përgënjështruar propagandën bajate qeveritare se në tryezë ishte kërkuar në mënyrë ultimative një përgjigje e prerë me "po" ose me "jo". Bylykbashi sqaron të keqin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama