Rezultate te kerkimit per termin: +Ofendoi

Meta: total 525 / total_found 525 / time 0.000 / keyword[0] ofendoi / docs[0] 525 / hits[0] 576 /
No Pic available
  • 2017-03-31

Fyeu me fjalë banale dhe sulmoi policin rrugor, procedim për ish-deputetin e PD-së

Ish-deputeti i PD-së, Myslym Murrizi, i cili ofendoi me një fjalor banal një efektiv policie që po kryente detyrën është nën procedim penal tashmë nga policia. Murrizi iu kundërvu policit pasi e ndaloi për rripin e sigurimit në Tiranë. Ai ofendoi policin me fjalë rruge si lavire, droga

No Pic available
  • 2017-03-29

Ofendoi gjyqtarin, Leo Messi pezullohet 4 ndeshje

Lionel Messi është pezulluar katër ndeshje për ofendim ndaj asistent arbitrit, në fund të ndeshjes, e cila vuri përballë Albiceleste me ekipin kombëtar kilian, të premten e kaluar, në Buenos Aires. Messi nuk do të luajë sonte kundër Bolivisë, pastaj ndaj Uruguajit (31 gusht), Venezuel

Ofendoi arbitrin, Messi pezullohet 4 ndeshje me Argjentinën
  • 2017-03-28

Ofendoi arbitrin, Messi pezullohet 4 ndeshje me Argjentinën

Argjentina humbet Lionel Messin për katër ndeshje radhazi, ku përfshihet edhe sfida me Bolivinë. Nuk bëhet fjalë për ndonjë dëmtim të mundshëm apo ndonjë problem tjetër, por për shkak të dënimit që sulmuesi i Barcelonës ka marrë nga Komisioni i Displinës pranë FIFA-s. 5 herë fi

Bashkëpunoi me Fiks Fare, përjashtohet nga konvikti 15 vjeçari
  • 2017-03-11

Bashkëpunoi me Fiks Fare, përjashtohet nga konvikti 15 vjeçari

Më 26 janar 2017 emisioni Fiks Fare transmetoi një kronikë për kushtet e konviktit të shkollës së Mesme Profesionale “Arben Broci” në Shkodër. Për disa ditë me radhë Fiksi tregoi se si ishte menuja e fëmijëve, vetëm fasule dhe çaj. Mungesa e dusheve, ngrohjes, krevateve i

No Pic available
  • 2017-02-26

Dita e nëntë e protestës së opozitës para Kryeministrisë

Ka hyrë në ditën e nëntë protesta e opozitës në çadrën përballë Kryeministrisë. Kryetari i Partisë Demokratike ka deklaruar se nuk do të tërhiqet deri në realizimin e objektivit për krijimin e një qeverie teknike që do mundësonte mbajtjen e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme n

No Pic available
  • 2017-02-26

Basha ia faturon Ramës dhunimin e Spahiut: Mos provokoni popullin!

Incidentin me kreun e AK-së mbrëmë në çadrën e protestës, kreu i opozitës Lulzim Basha ia faturoi kryeministrit Rama. Duke folur në një takim me artistët, Basha tha se ishin provokatorët e Ramës ata që goditën Spahiun, andaj përsëriti thirrjen:Mos provokoni popullin! Basha: Dje prov

Ky është personi që goditi Kreshnik Spahiun: Më ofendoi
  • 2017-02-25

Ky është personi që goditi Kreshnik Spahiun: Më ofendoi

Ky është personi i cili qëlloi me grusht kryetarin e Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu. Ai është 34 vjeçari Flamur Pirraci nga Tirana dhe është arrestuar nga policia. I pyetur nga Ora News se përse e qëlloi Spahiun, ai ka thënë se e kreu i AK e kishte ofenduar. Ndërkohë Spahiu ësht