Rezultate te kerkimit per termin: +Oketa

Total: 2323
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.065Z

Oketa:

Zevendeskryeministri Gazmend Oketa ka komentuar edhe njehere dreken e organizuar nga presidenti Bamir Topi ne Durres. Gjate nje interviste per mediat vizive, Oketa eshte shprehur se ajo ishte nje dreke e thjeshte mes miqsh, qe nuk duhet perceptuar ne menyre politike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.366Z

Siguria largohet Oketa

E enjte 22 Nentor 2012 1650 GAZMEND OKETA Deputeti i Frymes se Re Demokratike Gazmend Oketa largohet nga komisioni i sigurise dhe ne vend te tij do te shkoj deputeti i PD Bedri Hoxha. Vendimi eshte marr pas kerkeses se kreut te grupit parlamentar demokrat Astrit Patozi derguar Kuvendit te Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.781Z

Oketa takohet me Gates

Ministri i Mbrojtjes, Gazmend Oketa qe ka nisur nje vizite ne Shtetet e Bashkuara, u takua me sekretarin amerikan te Mbrojtjes, Robert Gates. Oketa i shprehu atij falenderime te vecanta per qeverine amerikane, Departamentin e Mbrojtjes dhe Forcat e Armatosura, per mbeshtetjen dhe ndihmen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.665Z

"Gerdeci", Oketa pergenjeshtron Oketen

VORE - Ministri i Mbrojtjes, Gazmend Oketa ne viziten e tij te radhes dje ne Gerdec, kete here i pashoqeruar nga ambasadori amerikan, ka kundershtuar veten me deklarimet e tij. Ndersa ne fillim te gushtit, Oketa theksoi se Gerdeci paraqet rrezikshmeri te larte, te dukshme, dje ai ka pergenjeshtruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.334Z

Ministri Oketa viziton Portugalinë

Ministri i Mbrojtjes Gazmend Oketa ka zhvilluar një vizitë dy ditore në Lizbonë me ftesë të ministrit të Mbrojtjes të Portugalisë Nuno Teixeira. Gjatë takimit ministri Oketa falenderoi ministrin Teixeira për ftesen, si edhe për marrëdhëniet e mira që ekzistojnë mes dy vendeve në f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.501Z

Oketa: Do ketë transparencë

Ministri i pritshëm që do të drejtojë dikasterin qeveritar të Mbrojtjes, Gazmend Oketa deklaron ... Ministri i pritshëm që do të drejtojë dikasterin qeveritar të Mbrojtjes, Gazmend Oketa deklaron se pas miratimit të tij si ministër, do të ketë transparencë maksimale p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.201Z

Oketa Iki nga PD

Largimi i deputetit demokrat Gazmend Oketa nga grupi parlamentar i mazhorancës zë vendin kryesor të lajmeve të ditës. Edhe pse një deklaratë e tillë, e bërë në emisionin “Tonight” të Ilva Tares nuk ishte surprizë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama