Rezultate te kerkimit per termin: +Olatunjit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.319Z

Elbasani, nigerianët drejt nënshkrimit me klubin

Nga ELTON KARAJ   Gjërat duket se tani po shkojnë sipas planeve tek Elbasani. Ekipi është pothuajse i formuar dhe stafi teknik po pret edhe dy lojtarë për të përforcuar akoma më shumë organikën e tyre. Duket se klubi verdheblu do të mbajë dy nga tre nigerianët e mbërritur ditët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.570Z

Elbasani bën detyrën në shtëpi, mposht Mamurrasin

Golat e Galicës dhe Hilës në pjesën e parë i kanë dhënë ekipit verdheblu fitoren e radhës në stadiumin Ruzhdi Bizhuta Elbasani Mamurrasi                   2-1  Shënues: Galica 15′ ,’ Hila 18′ / Baçi 62 Elbasani: Ruçi, Merxha, Sekseni, Bella, Must

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.279Z

Shkodranët tregojnë autoritet në transfertën elbasanase

Nga ELTON KARAJ Vllaznia ka luajtur me një formacion të alternuar dhe arrin të marrë tripikëshin e parë në grup Elbasani Vllaznia                        2-4 Vllaznia ka mposhtur Elbasanin në ndeshjen e kupës, e cila është luajtur në stadiumin Ruzhdi Bizhuta. Skuad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama