Rezultate te kerkimit per termin: +Old +Trafford

Meta: total 1000 / total_found 1282 / time 0.001 / keyword[0] old / docs[0] 2463 / hits[0] 2909 / keyword[1] trafford / docs[1] 1288 / hits[1] 1468 /
Murinjo si Ronaldo, akuzohet për evazion fiskal 3.3 mln euro
  • 2017-06-20

Murinjo si Ronaldo, akuzohet për evazion fiskal 3.3 mln euro

Seksioni i Krimeve Ekonomike në Prokurorinë e Madridit, ka paraqitur një ankesë në Pozuelo de Alarcón kundër ish-trajnerit të Real Madridit, Hoze Murinjo, për dy vepra penale kundër Thesarit, në lidhje me tatimin mbi të ardhurat e individëve (tatimi mbi të ardhurat), të kryera në vit

No Pic available
  • 2017-06-05

Justin Bieber nuk mban dot lotët në koncertin One Love Manchester

Justin Bieber nuk i mbajti dot lotët ndërsa mbante fjalimin emocional në koncertin One Love Manchester të dielën. 23-vjeçari luajti me kitarë dhe këndoi këngën Love Yourself në nder të 22 viktimave, disa prej të cilëve fëmijë, që vdiqën në një sulm terrorist në koncertin e Arian

Ariana Grande rikthehet pas sulmit terrorist me One Love Manchester, koncerti direkt në RTSH
  • 2017-06-04

Ariana Grande rikthehet pas sulmit terrorist me One Love Manchester, koncerti direkt në RTSH

Radiotelevizioni shqiptar e transmeton direkt koncertin e One Love Manchester të dielën në RTSH 2 dhe Radio Tirana 2. Arena Old Trafford e Manchesterit do të mbushet përsëri plot dhe do të gjëmojë nga muzika në pasditen nesërme të së dielës së 4 Qershorit. Ariana Grande përjetoi fatk

Ibra djeg etapat: Luanët nuk riaftësohen si njerëzit (Video)
  • 2017-06-01

Ibra djeg etapat: Luanët nuk riaftësohen si njerëzit (Video)

Menaxheri i futbollisit Zllatan Ibrahimoviç, Mino Raiola ka folur për një të ardhme akoma në Premier League, sigurisht te Mançester Junajtid, pavarësisht dëmtimit serioz në gju. Duke parë mënyrën sesi po rikuperon, duket se Ibrahimoviç po nxiton të kthehet dhe të shkelë barin e Old T

Murinjo: I lumtur për sezonin tim më të vështirë si trajner
  • 2017-05-25

Murinjo: I lumtur për sezonin tim më të vështirë si trajner

Hoze Murinjo u ka dhënë përgjigje të hollë kritikëve të tij pas triumfit në Europa League me Manchester United, duke sugjeruar se poetët e futbollit nuk fitojnë tituj. Nga një gol në secilën pjesë loje, në të parën nga Paul Pogba dhe në të dytën nga Henrikh Mkhitaryan ishin të m

Mançester Junajtid-Ajaks, finalja e Europa League më 24 maj
  • 2017-05-12

Mançester Junajtid-Ajaks, finalja e Europa League më 24 maj

Me 24 maj në Friends Arena të Stokholmit, Mançester Junajtid përballë Ajaks. Kjo është finalja e sezonit 2016-2017 që vendos përballë dy prej skuadrave më legjendare të kontinentit. Dy skuadra që kanë fituar shumë në Europë dhe këtë vit kërkojnë lavdinë në Europa League ku Dj

E.League, Mançester Junajtid dhe Ajaks për zyrtarizimin e finales
  • 2017-05-11

E.League, Mançester Junajtid dhe Ajaks për zyrtarizimin e finales

Mançester Junajtid dhe Ajaksi i Amsterdait janë dy favoritët ë mëdhenj për të siguruar finalen e madhe të Europa Leagues që do të zhvillohet me 24 maj në stadiumin Friends Arena të Solnas në Suedi. Gjysmëfinalet e kthimit të këtij kompeticione pritet të konfirmojnë Djajtë e Kuq dh