Rezultate te kerkimit per termin: +Olimpiadn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.915Z

Ylli Ujka kërkon kualifikimin në Olimpiadë

Xhudo sht nj sport q ka fillesat e tij n Shqipri n vitin 1993 ku u mbajt edhe turneu i par. Ylli Ujka nj nga praktikuesit e xhudos gjasht her kampion kombtar n peshat 73 dhe 81 kg mendon se ky sport dyluftimi po kalon ditt e tij m t mira. Pjestari i klubit Vllaznia q strvitet n nj klub t Milano krko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.409Z

Kupa Botërore, shans për Afrikën

Sporti sht shum m shum se nj loj. Duhet shijuar knaqsin globale n prag t Kups s sivjetme Botrore n Futboll, pr t marr ndjenjn e fuqis s tij dhe t potencialit transformues. M pak se 50 dit para ndeshjes s par, miliarda tifoz t futbollit po e presin me padurim garn. Po e pres dhe un, dhe jo vetm pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Na hap rrug pr Olimpiad

Kryetari i Federats Botrore t Xhudos (FBXH), Marius Vizer, t martn ka qndruar n Kosov. Kjo ishte vizita e tret q Vizer ia bri Kosovs dhe e fundit u realizua vetm disa jav pasi xhudistja kosovare, Majlinda Kelmendi fitoi titullin e kampiones botrore pr kategorin e juniorve. Gjat ksaj vizite, Vize

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.201Z

Çmenduritë e njerëzve të famshëm

Npr koncerte, udhtime pune, apo thjesht pr t pushuar, kjo nuk ka rndsi, VIP-at dshirojn q krkesat e tyre t plotsohen nj pr nj. Lule t shtrenjta, araf t qndisur, ushqime bio, suita q kushtojn shum... Por mbi t gjitha, nj rrmuj e paimagjinueshme q vetm ata din ta bjn Npr koncerte, udhtime pune, apo th

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama