Rezultate te kerkimit per termin: +Olimpiadave

Meta: total 109 / total_found 109 / time 0.000 / keyword[0] olimpiadave / docs[0] 109 / hits[0] 133 /
Basha: Lotët e maturantëve, pasojë e pseudoreformës së Ramës
  • 2016-09-08

Basha: Lotët e maturantëve, pasojë e pseudoreformës së Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas protestës së zhvilluar ditën e sotme nga maturantët para kryeministrisë duke e cilësuar dramën dhe lotët e tyre pasojë të pseudoreformës në arsim të qeverisë Rama, që sipas tij prodhoi padrejtësi. Përmes një statusi të p

No Pic available
  • 2016-09-08

Basha: Të shkarkohet ministrja Lindita Nikolla

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me protestën e organizuar nga maturantët paraditen e sotme. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Basha thotë se drama dhe lotët e maturantëve sot janë rezultati i një pseudoreforme që sipas tij ka rënë që në

No Pic available
  • 2016-09-07

Basha: Maturantja me medalje ari nuk fiton! Kjo është pseudoreforma

Kreu i Partisë Demokratike, duke e cilësuar reformën në arsimin e lartë si një pseudoreformë të rënë që në nisje dhe që prodhoi padrejtësi, theksoi se mijëra maturantë sot janë lënë në rrugë nga Edi Rama në momentin më të rëndësishëm të jetës së tyre. Sipas Bashës, sot

Basha Lotet e maturanteve pasoje e pseudoreformes Rama Ne fillim me te miret
  • 2016-09-07

Basha Lotet e maturanteve pasoje e pseudoreformes Rama Ne fillim me te miret

Transmetuar me 07092016 - 1558 Tirane 7 shtator 2016 NOAal -  Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas protestes se zhvilluar diten e sotme nga maturantet para kryeministrise duke e cilesuar dramen dhe lotet e ty

Basha: Pseudoreforma e Ramës, drama e mijëra maturantëve. Të shkarkohet Lindita Nikolla!
  • 2016-09-07

Basha: Pseudoreforma e Ramës, drama e mijëra maturantëve. Të shkarkohet Lindita Nikolla!

"Drama dhe lotët e maturantëve sot janë rezultati i një pseudoreforme që ka rënë që në nisje. E pompoi me të madhe Edi Rama, por prodhoi padrejtësi. Mijëra 18 vjecarë, të prerë në besë, të cilët në vend që të ishin duke u bërë gati për momentin më të rëndësishëm të je

Basha: Pseudoreforma e Edi Ramës, drama e mijëra maturantëve-të shkarkohet Lindita Nikolla
  • 2016-09-07

Basha: Pseudoreforma e Edi Ramës, drama e mijëra maturantëve-të shkarkohet Lindita Nikolla

Kreu i Opozitës: I kërkojmë KLSH-së të nisë menjëherë një auditim të plotë të procesit Kreu i Opozitës: "Shkarkimi i menjëhershëm i Ministres së Arsimit, Lindita Nikolla. Shpallja e plotë e listave, nga i pari maturant tek i fundit, transparencë totale, e menjëhershme, qys

Çfarë himni përdor skuadra e refugjatëve?
  • 2016-08-13

Çfarë himni përdor skuadra e refugjatëve?

Së fundmi, një grup i mbështetësve të Team Refugee, Refugee Nation, ideoi me mbështetjen e Amnesty International, një flamur dhe një himn që ia propozoi Komitetit Olimpik Në Olimpiadën e Rios për herë të parë merr pjesë një skuadër refugjatësh (Refugee Olympic Team, ROT), që nuk