Rezultate te kerkimit per termin: +Olldashi +Arminda +Qylafku

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] olldashi / docs[0] 6433 / hits[0] 16355 / keyword[1] arminda / docs[1] 56 / hits[1] 62 / keyword[2] qylafku / docs[2] 65 / hits[2] 98 /
Arminda Qylafku, ngushëllime për Olldashin: U prefsh në paqe!
  • 2013-11-21

Arminda Qylafku, ngushëllime për Olldashin: U prefsh në paqe!

Armind Qylafku, një nga emrat më të përfolur orët e fundit si personi i dytë në makinë me Sokol Olldashin, ka reaguar në Facebook, duke ngushëlluar për këtë humbjet të rëndë. Miku im i dashur, nuk e besoj që ti nuk je më mes nesh. U prefsh ne paqe! shkruan ajo. Qylafku ka punuar

No Pic available
  • 2012-09-25

Ministrite rrezojne me fakte, akuzat e PS-se per spotet

Ministria e Transporteve doli dje ne nje konference per shtyp ku tha se kjo eshte dalja e dyte dhe perfundimtare per spotet dhe publikimet e tjerra qe ky dikaster ka bere ne media gjate shtate viteve te fundit. Zedhenesja e MPPT, Arminda Qylafku tha se u detyrua te dale serish ne media, "pasi spekul

PS: Olldashi abuzoi me reklamat,  Ministria: PS gënjen, ja e vërteta
  • 2012-09-23

PS: Olldashi abuzoi me reklamat, Ministria: PS gënjen, ja e vërteta

Deputeti Eduard Shalsi Reklamat qeveritare, përplasen me deklarata palët. Një tjetër Ministri ka qenë dje në fokusin e Partisë Socialiste, lidhur me atë që së fundmi kjo parti po e lakon si mega-skandalin me reklamat qeveritare. Deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi, gjatë një k

No Pic available
  • 2012-09-23

Akuzat e PS, reagon Ministria e Transporteve: Reklamat janë shpërndarë në mënyrë të drejtë dhe transparente. Shalsi recition ato që i thotë Rama

23-09-2012 / Gazeta 55 Ministria e Punëve Publike dhe Transportve ka hedhur poshtë mashtrimet e deputetit të PS-së Eduard Shalsi për përfitimet e televizioneve nga reklamat. Në një deklaratë për mediat zëdhënësja e këtij dik

Emergjencat ne ndihme te banoreve ne Veri
  • 2012-02-17

Emergjencat ne ndihme te banoreve ne Veri

Ministria e Brendshme në një deklaratë mediat për situatën në veri të vendit dhe konkretisht për zonat e bllokuara ka theksuar se rrugët Nacionale janë të gjitha të kalueshme. Sipas zëdhënësit të kësaj ministrie Fat

No Pic available
  • 2010-11-20

Olldashi Genjeshtrat argumentet e vetme te z. Rama

20-11-2010 / Gazeta 55 Ministria e Transporteve ka reaguar sot duke i konsideruar si mashtrime deklaratat e Edi Rames se ne buxhetin e shtetit per autostraden Tirane-Elbasan jane vetem 50 milione leke. Permes nje deklarate per shtyp MPPT sqaron se argumentet e z.Rama jane mashtrime te mirefill

No Pic available
  • 2010-08-16

Përplasja për ujin, ministri Olldashi padit PS-në

Ministria e Transporteve: Tirana ka ujë Uji n kryeqytet shtshkak pr debate t ashpra mes Ministris s Punve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit dhe Partis Socialiste. Ministria ka reaguar dje, duke i quajtur t padrejta akuzat e socialistve dhe t Bashkis s Tirans pr mungesn