Rezultate te kerkimit per termin: +Olldashi

Total: 6465
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.887Z

Vdes Sokol Olldashi

(E plotësuar) Konfirmohet zyrtarisht edhe nga Policia e Shtetit se në makinë gjendje vetëm zotëri Olldashi, trupi i pajetë i të cilit mbërriti në morgun e QSUT-së, ku do të bëhet ekzaminimi mjeko-ligjor. ----- Sapo është nxj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.447Z

Lexuesi Olldashi

Ne dy raste te njepasnjeshme ministri i Puneve Publike Transportit dhe Telekomunikacionit Sokol Olldashi eshte shfaqur ne disa kanale televizive tejet i shqetesuar per viziten e nje grupi deputetesh te PS-se ne qytetet e Lezhes e te Shkodres te cilet fare natyrshem jo vetem si deputete por edhe si s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.814Z

Nderohet Sokol Olldashi

Komisioni parlamentar i Ligjeve, ka nderuar me një minutë heshje deputetin e ndjerë Sokol Olldashi. Në fillim të mbledhjes së rradhës, kryetari i këtij komisioni, socialisti Fatmir Xhafaj, tha se nderohet miku, kolegu Sokol Olldashi. Një tufë me lule

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.282Z

Olldashi: Ne mbajtëm premtimet

Ministri i Transporteve, Sokol Olldashi, zhvilloi një takim me banorët e Tërbufit, Dushkut dhe Ballagatit në Lushnje, paraditen e së shtunës. Përpara banorëve, Olldashi tha se kjo mazhorancë mbajti premtimet e bëra. “Premtuam se do të rrisnim pensionet dhe këtë e bëmë. Dyfishuam pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.208Z

Olldashi: Rama shiti 'Parkun'. PS: Olldashi, në gjyq për Tunelin

UPDATE - Sokol Olldashi mjaft e keqpërdori detyrën si ministër i Punëve Publike duke punuar në fabrikën e shpifjeve të Sali Berishës ndaj Bashkisë së Tiranës. Të gjithë e dinë kush është Sokol Olldashi, kurse ai u detyrohet të gjithëve përgjigjen për katastrofën në tunelin e Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.070Z

Olldashi Rama mashtrues

E enjte 29 Mars 2012 1646 Ministri i Puneve Publike Sokol OlldashiMinistri i Puneve Publike Sokol Olldashi ka reaguar ndaj deklaratave te liderit te opozites nje dite me pare i cili tha se infrastruktura eshte sektori me i keqperdorur per qellime elektorale dhe se nuk ka nje strategji konkrete per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.882Z

Kush ishte Sokol Olldashi

Sokol Olldashi ishte një nga figurat më të spikatura politike të Partise Demokratike. I lindur më 17 dhjetor 1972, Sokol Olldashi ka qenë një ndër studentët e ngjarjeve të Dhjetorit ’90 dhe ishte për të katërtën her&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama