Rezultate te kerkimit per termin: +Olsi +Gjoncaj

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] olsi / docs[0] 1604 / hits[0] 2863 / keyword[1] gjoncaj / docs[1] 506 / hits[1] 984 /
No Pic available
  • 2011-11-11

Asambleja e re e PS-se ja emrat qe u spastruan

Te rikthyerit Angjeli Hajdaraga Zeneli Legisi e Zela pjese e asamblese se re Prurjet e reja te asamblese Luarasi Veliaj Sollaku dhe Hila perfshihen ne strukturat e PS-se Partia Socialiste beri dje publike listen e saj te Asamblese se re Kombetare forumi

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e