Rezultate te kerkimit per termin: +Olta +Xhaka

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] olta / docs[0] 3020 / hits[0] 5480 / keyword[1] xhaka / docs[1] 2241 / hits[1] 4609 /
Xhaçka: Sa më e lartë pjesëmarrja sot aq më e madhe përgjegjësia e të zgjedhurve nesër
  • 2015-06-22

Xhaçka: Sa më e lartë pjesëmarrja sot aq më e madhe përgjegjësia e të zgjedhurve nesër

Deklaratë për media e deputetes Olta Xhaçka zëdhënëse e fushatës së Partisë SocialisteTIRANE, 21 Qershor /ATSH/- Deputetja Olta Xhaçka, zëdhënëse e fushatës së Partisë Socialiste, i beri apel qytetareve që të votojne, pasi siç tha ajo "Çdo votë sot është një investim për të

Cilat janë 70 dëshirat e grupit Etnon për vitin 2015?
  • 2014-12-27

Cilat janë 70 dëshirat e grupit Etnon për vitin 2015?

Grupi Etnon ka bërë një listë dëshirash për vitin 2015 në prag të fundvitit. Ata më të vërtet kanë bërë një listë interesnate duke shprehur lloj lloj dëshirash.AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; N

Nis hartimi i listave per deputete ne PS
  • 2013-03-07

Nis hartimi i listave per deputete ne PS

Partia Socialiste ka nisur hartimin e listave per deputete. Rama prej disa javesh ka nisur prezantimin e prurjeve të reja në selinë rozë dhe më pas konfirmimi i tyre edhe si kandidatë për deputet. Deri tani janë konfirmuar emrat e Alfred Pezës, I cili do

No Pic available
  • 2012-03-06

PS 140 fshatra nuk lidhenfare me komunat

Deputetja e PS Olta Xhacka ka mbajtur nje konference per shtyp per situaten e krijuar ne te gjithe vendin prej reshjeve te bores. Xhaka denoncon rruge e komuna te bllokuara ne Kukes dhe se shume familje vuajne mungesen e furnizimit me ushqime dhe nuk kane marre ende asnje ndihme.Sipas deputetes se P

No Pic available
  • 2010-09-02

Xhaçka: Bashkëshorti i Bregut ishte ortak deri më 12 korrik

Opozita vijon sulmet ndaj ministres dhe kreut t QKR-s Deputetja Olta Xhaka ka prsritur sulmin ndaj ministres s Integrimit, Majlinda Bregu, me drejtorin e QKR-s. “Majlinda Bregu dhe drejtori i QKR-s, n unison pretendojn se bashkshorti i ministres sht dorhequr nga kompania ‘MIA Internatio

No Pic available
  • 2010-09-01

Xhaçka: Të largohet drejtori i QKR-së, manipuloi dokumentet

Parlamentarja socialiste akuzon se dy dit m par ka ndodhur zvendsimi Deputetja Olta Xhaka ka krkuar dje dorheqjen e drejtorit t QKR-s pas asaj q kampi socialist e konsideron si skandal t manipulimit t t dhnave. Drejtori i QKR-s, pas publikimit t skandalit t manipulimit t t dhnave, duhet t jap dorhe

No Pic available
  • 2010-08-31

Opozita: Bregu manipuloi dokumentet për të shoqin

Prshkallzohen akuzat e PS-s. Reagon ministrja: Bashkshorti im nuk ka prfituar Precipitojn akuzat mes opozits dhe mazhorancs pr korrupsion, duke hapur nj rast edhe m skandaloz, at t manipulimit t dokumenteve zyrtare nga Qendra Kombtare e Regjistrimit. Dje paradite, deputetja socialiste, Olta Xhaka, a