Rezultate te kerkimit per termin: +Onazi

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] onazi / docs[0] 28 / hits[0] 28 /
Formacionet zyrtare: Lazio – Milan
  • 2015-11-01

Formacionet zyrtare: Lazio – Milan

Sonte luhet ndeshja e fundit në Serie A, ku skuadra e Lazios e pret në “Stadio Olimpic”, Milanon. Takim ky që zhvillohet në ora 20:45. Dy trajnerët kanë vendosur këto formacione, për takimin që pritet të jetë shumë interesant dh

Formacionet zyrtare: Club Brugge - Man Utd, Leverkusen - Lazio
  • 2015-08-26

Formacionet zyrtare: Club Brugge - Man Utd, Leverkusen - Lazio

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjeve kualifikuese për Ligën e Kampionëve. Manchester United do të jetë mysafirë në Belgjikë të Brugge, Lazio do të luaj në Gjermani te Bayer Leverkusen. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format

Formacionet zyrtare: Lazio - Leverkusen
  • 2015-08-18

Formacionet zyrtare: Lazio - Leverkusen

Lazio do të kërkojë Ligën e Kampionëve përballë Bayer Leverkusenit të Gjermanisë. Në portë për Lazion në këtë ndeshje, do të jetë Etrit Berisha. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; LAZIO (4-3-3): Be

Lazio largon Lorik Canën
  • 2015-08-10

Lazio largon Lorik Canën

Lazio ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e Ligës e Kampionëve ku në të mungon, kapiteni i kombëtares kuq e zi, Lorik Cana. Skuadra nga kryeqyteti italian, Lazio do të kërkojë Ligën e Kampionëve përballë Bayer Leverkusen, për t'u bërë pjesë e grupeve të kësaj

Po Etrit Berisha, jo Lorik Cana
  • 2015-08-10

Po Etrit Berisha, jo Lorik Cana

Lazios ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar ndeshjet e Ligës e Kampionëve. Skuadra nga kryeqyteti italian, do të kërkojë Ligën e Kampionëve përballë Bayer Leverkusen, për t’u bërë pjesë e grupeve të kë

Formacioni zyrtar: Juventus-Lazio
  • 2015-08-08

Formacioni zyrtar: Juventus-Lazio

Ndeshja e Super Kupës së Italisë do të zhvillohet sot në ora 14:00 në Shanghai. Skuadra fituese e Scudettos do të ballafaqohet me skuadrën fituese të Coppa Italia. Këto janë formacionet zyrtare të super derbit Juventus-Lazio. JUVENTUS (4-

Lazio-Juventus, formacionet e mundshme (Foto)
  • 2015-08-08

Lazio-Juventus, formacionet e mundshme (Foto)

Super kupa e Italisë, nis sot në orën 14:00, në Shanghai. Ky trofe është tradicionalisht mes fituesit të Scudettos dhe te Coppa Italia. Bianconert janë pa Alvaro Morata, Giorgio Chiellini dhe Sami Khedira të cilët janë të lënduar. AdPl